Üvey oğluna işkence yapan zanlı tutuklandı(2) - Son Dakika

Üvey oğluna işkence yapan zanlı tutuklandı(2)

06.05.2020 18:35
Üvey oğluna işkence yapan zanlı tutuklandı(2), System.String[]

'ÇOCUK İŞKENCE GÖRÜYORDU'Çerkezköy'de Ramazan Aydın'ın imam nikahlı eşi Durkadın Sibel A.'nın oğlu S.Y.A.'ya işkence yapması komşuları arasında büyük üzüntü yarattı.

'ÇOCUK İŞKENCE GÖRÜYORDU'

Çerkezköy'de Ramazan Aydın'ın imam nikahlı eşi Durkadın Sibel A.'nın oğlu S.Y.A.'ya  işkence yapması komşuları arasında büyük üzüntü yarattı. Çocuğun ağlama seslerini duyup, ihbarda bulunan komşuları, çocuğun sürekli darp edildiğini söyledi. Ailenin bir komşusu, yaşananları şöyle anlattı:

"Her gün çocuğun sesi geliyordu ama tam emin olamıyorduk. Üst kat komşusu beni arayarak çocuğun babasına ağlamaklı bir şekilde 'yapma baba' dediğini duyduk. Çocuk çok fazla işkence gördüğü için fazla sesi çıkmıyordu. Son çare olarak 183 Sosyal Destek Başvurusu ve Takibi Merkezini aradık ve kısa zaman içinde polis geldi. Polis babaya çocuğu sorduğunda babası uyuduğunu söyledi. Polis çocuğu gördüğünde ise, Bu çocuğu, sen mi bu hale getirdin' diyerek babayı gözaltına alıp emniyete götürdüler. Aile yaklaşık 1,5 yıldır burada yaşamasına rağmen, biz çocuğu 1 yıldır görmüyoruz. En son gördüğümüzde yüzünde morluklar vardı. Babasına sorduğumuzda merdivenden düştüğünü söylemişti. Çocuk 7 yaşında ve okula gitmesi gerekirken, ailesi bize 5 yaşında olduğunu söyledi. Şiddet uygulayan Ramazan Aydın'ı her gün apartman önünde görüyorduk. Eşi Durkadın Sibel A. ise çok fazla dışarı çıkmıyordu. Ramazan Aydın'ın S.Y.A'dan başka bir de öz çocuğu bulunuyor."

Üvey oğluna işkence yapan zanlı tutuklandı(2)
Üvey oğluna işkence yapan zanlı tutuklandı(2)
Üvey oğluna işkence yapan zanlı tutuklandı(2)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Üvey oğluna işkence yapan zanlı tutuklandı(2) - Son Dakika


Son Dakika

Sigara parası için annesini ekmek bıçağı ile kovalayan adam kardeş katili oldu Feyenoord'dan G.Saray'ın istediği Jörgensen için transfer yanıtı: 15 milyon euroyu veren alır Son Dakika: Gine Körfezi'nde korsan saldırısına uğrayan Türk gemisi Gabon'un Gentil Limanı'na demirledi Fenerbahçe "MesutOl" kampanyasından ilk gün 2.8 milyon TL gelir elde etti Sulama kanalına 1 metre kala balçığa saplanan sarhoş sürücüyü kurtarmak için zamanla yarıştılar HDP binasındaki Öcalan posterleri ifşa olunca Soylu AİHM kararını hatırlattı: Batı istismara müsaade etmiyor, ancak bizden istiyor ABD'de restoranda kahvaltı yapan müşteri 148 TL'lik hesaba 10 bin TL bahşiş bıraktı Pfizer/BioNTech aşısında tedirgin eden sonuçlar: İlk aşıda koruma yüzde 50'ler seviyesinde ve mutasyonlara karşı etkisiz
12:47