Uyuduğu sanılan evsizin öldüğünü sağlık ekipleri fark etti - Son Dakika

Uyuduğu sanılan evsizin öldüğünü sağlık ekipleri fark etti

20.05.2022 00:49

Ankara'nın Altındağ ilçesinde evsiz bir vatandaşın hareketsiz bir şekilde kaldırıma yaslanmış şekilde durması üzerine çağrılan sağlık ekiplerinin ilk muayenesinde, öldüğü tespit edildi.

Ankara'da hareketsiz bir şekilde duran evsiz vatandaş, çevredekileri harekete geçirdi. Altındağ ilçesinde bulunan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin kenarında kaldırıma yaslanmış şekilde bulunan şahsı görenler ilk önce uyuduğunu zannedip, ardından da saatlerce hareketsiz kalınca şüphelenip polise ihbar etti.

ÖLEN ŞAHSIN ÜZERİNDEN KİMLİK ÇIKMADI

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve 112 ekipleri şahsın öldüğünü tespit etti. Şahsı daha önce o civarda gören vatandaşlar maktulün evsiz olduğunu söyledi. Ekiplerin incelemesinin ardından şahsın üzerinden her hangi bir kimlik çıkmadı.

Başkent'te evsiz bir vatandaş sokakta ölü bulundu

"UYUYOR ZANNETTİM"

Hastane çevresinde esnaf olduğunu söyleyen olayın tanığı Adem A., "Biz daha öncesinden bu şahsı evsiz barksız olduğu için bizim hastanede ve bahçesinde olduğu zamanlar oldu. Gene aynı şekilde uyuyor zannettim ya da dışarda kalanlar var şarap ve alkol içenlerden birisi olduğunu düşünüyorum. Kimliğini tam olarak bilmiyorum sabah gördüm uyuyor zannettim. Medikalin oraya geldim, kahvaltı falan yaptım dışarı çıktığımda adam herhalde ölmüş olmuş ki büyük oranda ya alkol, ya da kolonya gibi şeyler içtiğini düşünüyorum" dedi

Başkent'te evsiz bir vatandaş sokakta ölü bulundu
YORUMLAR (3)
500
Çubuk'ta Kurban Bayramı dolayısıyla baklava mesaisi başladı Çubuk'ta Kurban Bayramı dolayısıyla baklava mesaisi başladı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Uyuduğu sanılan evsizin öldüğünü sağlık ekipleri fark etti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement