Sapkın eski sevgili, genç kızın hayatını kabusa çevirdi! Gözlerinin önünde kendini kesti - Son Dakika

Sapkın eski sevgili, genç kızın hayatını kabusa çevirdi! Gözlerinin önünde kendini kesti

25.02.2021 08:33
Sapkın eski sevgili, genç kızın hayatını kabusa çevirdi! Gözlerinin önünde kendini kesti, System.String[]

İstanbul'da uyuşturucu bağımlısı olduğu sevgilisinden ayrılan Elvan Koç, ilişkiyi takıntı haline getiren adamın tehditlerine maruz kaldı. Şahsın gözleri önünde kendisini kestiğini belirten Koç, "Ya katilin olacağım ya da benim olacaksın gibi deli saçması tehditler etti" dedi. Şahıs, Koç'un çocukluk arkadaşını da kezzap ile yakmakla tehdit etti.

İstanbul'da Sağlık Bilimleri bölümünde okuyan 21 yaşındaki Elvan Koç 2 yıl önce tanıştığı erkek arkadaşından iddiaya göre uyuşturucu bağımlısı olduğu için ayrılmak istedi. İlişkiyi bir takıntı haline getirdiği ileri sürülen eski sevgili Elvan Koç'a hayatı zehir etti. Koç'un çocukluk arkadaşı olan Ela Çekiç'e de sosyal medya üzerinden yazan şahıs, iki genç kızı öldürmekle tehdit etti.

Uyuşturucu bağımlısı sevgilisinden ayrılan genç kızın hayatı kabusa döndü

"DÜZELMEYECEĞİNİ ANLADIĞIM GİBİ AYRILDIM"

Yaşadığı zorlu süreci anlatan Koç, "2 sene kadar bir ilişkimiz oldu başlarda gerçek yüzünü göstermedi. Madde bağımlısı olduğunu öğrendiğimde ayrılmak istediğimi söyledim. Ancak devamlı düzeleceğini bırakacağını söyledi. En sonunda düzelmeyeceğini anladığım gibi bitirdim. Ama kabullenmedi evime gelip darbetmeye çalıştı. Ailemi, yakın arkadaşlarımı tehdit etti ondan ayrılmamı çevremdeki insanlardan olduğunu düşündü" dedi.

Uyuşturucu bağımlısı sevgilisinden ayrılan genç kızın hayatı kabusa döndü

"YA KATİLİN OLACAĞIM YA DA BENİM OLACAKSIN"

Olayı anlatmaya devam eden Koç, "Gözlerimin önünde kendini kesti eğer barıştım kelimesini duymazsa devam edeceğini kendisini kestikten sonra beni bıçaklayacağını söyledi. Ya katilin olacağım ya da benim olacaksın gibi deli saçması tehditler etti. En son şehir değiştirdim ve orda ayrıldığımı söyledim. Pusuda yattığını evime gelir gelmez öldüreceğini söyledi. Avukatım şikayette bulundu" ifadelerini kullandı.

Sapkın eski sevgili, genç kızın hayatını kabusa çevirdi! Gözlerinin önünde kendini kesti

"KOLUNUN HER YERİNE ELVAN YAZDIRMIŞ"

Eski sevgilisinin bir an önce ceza almasını isteyen Koç, "İş işten geçtikten sonra olmasın. Yasalar bizleri yaşatmak için var öldükten sonra bir değeri yok. Bu benim sosyal medya hesabımı ele geçirmiş orada kendi kendine bir şeyler yaşıyor. Kolunun her yerine Elvan yazdırmış" dedi.

Sapkın eski sevgili, genç kızın hayatını kabusa çevirdi! Gözlerinin önünde kendini kesti

"BİR KURŞUNU ZOR MU SANIYORSUN"

Eski sevgili, genç kız ile ayrılmasının sebebi olarak gördüğü Ela Çekiç'e de tehditler yağdırdı. Emniyete giderek şikayetçi olan Ela Çelik, "Beni aradı ve bana Elvan ile aralarının bozulmasına benim sebep olduğumu söyleyerek tehditler etmeye başladı. Bana senin suyun ısındı bir kurşunu zor mu sanıyorsun evinin önüne geleceğim yazdı" şeklinde konuştu.

Sapkın eski sevgili, genç kızın hayatını kabusa çevirdi! Gözlerinin önünde kendini kesti

"KEZZAPLA YAKMAKLA TEHDİT ETTİ"

Açıklamalarına devam eden Çekiç, "Bana Elvan'ın gözünü sen açtın deyip beni kezzapla yakmakla tehdit etti. Bu beladan biran önce kurtulmak istiyoruz. Artık çok korkuyoruz, ettiği tehditlerin sonu yok" dedi.

Sapkın eski sevgili, genç kızın hayatını kabusa çevirdi! Gözlerinin önünde kendini kesti
Sapkın eski sevgili, genç kızın hayatını kabusa çevirdi! Gözlerinin önünde kendini kesti

Son Dakika 3. Sayfa Sapkın eski sevgili, genç kızın hayatını kabusa çevirdi! Gözlerinin önünde kendini kesti - Son Dakika


YORUMLAR (12)
  • BARIŞ: Ne alaka ya kendini onun yerine koy. birlikteyken anlamamış olabilir. anlamamış olması onun acı çekmesi için neden değil. eskiden beraber olduğu için yasalar gereğini yapmasın mı ? sizin insanlığınız batsın. Vicdan yoksunları 10 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Göztepe maçında Fatih Terim'in oldukça moralsiz olduğu görüldü Göztepe maçında Fatih Terim'in oldukça moralsiz olduğu görüldü Muğla'da ormanlık alan alevlere teslim oldu Muğla'da ormanlık alan alevlere teslim oldu Son Dakika: Türkiye'de 17 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 288 kişi vefat etti, 62 bin 606 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 17 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 288 kişi vefat etti, 62 bin 606 yeni vaka tespit edildi İbrahim Kalın'dan Erkan Oğur'a tepki: Birlikte susacaktık İbrahim Kalın'dan Erkan Oğur'a tepki: Birlikte susacaktık Süper Lig'in 35. haftasında Galatasaray, deplasmanda Göztepe'yle karşılaşıyor! Canlı anlatım Süper Lig'in 35. haftasında Galatasaray, deplasmanda Göztepe'yle karşılaşıyor! Canlı anlatım Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hasankeyf-2 köprüsünün açılışında yine çevre düzenlemesi uyarısı yaptı İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp İBB'nin Adalar'dan toplatıp sahiplendirdiği atlar tartışma konusu oldu! Hatay'a gönderilen 50 at kayıp Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı Antalya'da endişelendiren görüntüler! Sürü halinde geldiler, vatandaşlar deniz sezonu için kaygılı