Uyuşturucu batağındaki evlatlarını anlatan baba kendinden geçip yüzünü tokatladı: Artık sesimizi duyun - Son Dakika

Uyuşturucu batağındaki evlatlarını anlatan baba kendinden geçip yüzünü tokatladı: Artık sesimizi duyun

28.05.2022 18:11

Şanlıurfa'da uyuşturucu bağımlısı iki çocuğunun içinde bulunduğu durumu anlatan baba kendinden geçti. Konuşurken yüzünü tokatlayan baba, "Biz perişan olduk ve bardak taştı. Her gün oğlum beni dövüyor. Yetkililer benim sesimi duysun çünkü benim oğlum beni bu şekilde dövüyor. Karnıma vuruyor, yüzüme tokat atıyor. Annesinin parmağını kırıyor, kafasını duvara vuruyor. Artık sesimizi duyun." diye konuştu.

Suruç ilçesine bağlı Sarayaltı Mahallesi'nde yaşayan Yılmaz ailesi, uyuşturucu bağımlısı 2 çocuklarıyla zor günler yaşıyor. Demir doğrama ustası olarak çalışan baba Hüseyin Yılmaz, 4 çocuğundan ikisinin arkadaş kurbanı olarak uyuşturucu bağımlısı olduğunu söyledi.

Uyuşturucu batağındaki evlatlarını anlatan baba kendinden geçip yüzünü tokatladı: Artık sesimizi duyun

YÜZÜNÜ DEFALARCA TOKATLADI

Yılmaz, iki çocuğunun uyuşturucuyu satın almak için defalarca hırsızlık yaptığını, annesi ve kız kardeşini darp ettiğini aktardı. Yetkililerden yardım isteyen baba, derdini anlattığı sırada kendinden geçerek, yüzünü defalarca tokatladı.

Uyuşturucu batağındaki evlatlarını anlatan baba kendinden geçip yüzünü tokatladı: Artık sesimizi duyun

"PERİŞAN OLDU, BARDAK TAŞTI"

Baba Yılmaz, oğlunun kendisini, eşini ve çocuklarını uyuşturucunun etkisiyle dövdüğünü belirterek, cezaevine konulmasını istedi. Yılmaz, "Ben bütün yetkililere sesleniyorum, artık yeter. Biz perişan olduk ve bardak taştı. Her gün oğlum beni dövüyor. Yetkililer benim sesimi duysun çünkü benim oğlum beni bu şekilde dövüyor. Karnıma vuruyor, yüzüme tokat atıyor. Annesinin parmağını kırıyor, kafasını duvara vuruyor. Artık sesimizi duyun. Benim oğlum beni kovalıyor, ben kaçıyorum. Motosikletimi zorla alıp, hırsızlık yapıyor. Savcılığa suç duyurusunda bulundum, bir sonuç çıkmadı. Yetkililere sesleniyorum, bize yardım edin" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (1)
  • Ali murat Çetinkaya: allah yardımcın olsun zor bu uyuşturucu ileti çok aileyi perişan etti inşallah iç işler bakanımız bu konuyada el atar yeterki haber duyulsun. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Bağdat'ta bir baba, kendini ve çocuklarını ateşe verdi Bağdat'ta bir baba, kendini ve çocuklarını ateşe verdi Antalya'da uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 şüpheli tutuklandı Antalya'da uyuşturucu operasyonunda yakalanan 2 şüpheli tutuklandı Köy evlerine uyuşturucu baskını Köy evlerine uyuşturucu baskını
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Uyuşturucu batağındaki evlatlarını anlatan baba kendinden geçip yüzünü tokatladı: Artık sesimizi duyun - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement