Son Dakika Haberleri: Uyuşturucu Kullanan Genç Çırılçıplak Sokak Ortasında Yürüdü

Uyuşturucu Kullanan Genç Çırılçıplak Sokak Ortasında Yürüdü

8 gün önce

Uyuşturucu kullanan genç çırılçıplak sokak ortasında yürüdü Osmaniye'de ana cadde üzerinde çırılçıplak yürüyen adamı görenler hemen telefonlara sarıldıOSMANİYE - Osmaniye'de uyuşturucu kullandığını ileri sürülen genç, soyunarak çırılçıplak sokak ortasında yürüdü.

Uyuşturucu kullanan genç çırılçıplak sokak ortasında yürüdü
Osmaniye'de ana cadde üzerinde çırılçıplak yürüyen adamı görenler hemen telefonlara sarıldı

OSMANİYE - Osmaniye'de uyuşturucu kullandığını ileri sürülen genç, soyunarak çırılçıplak sokak ortasında yürüdü.
Edinilen bilgiye göre, şehrin en işlek caddelerinden biri olan Atatürk Caddesi Mithatpaşa İlkokulu civarında yolun ortasında üzerinde hiç bir şey olmayan ve çırılçıplak yürüyen genci görenler hemen telefonlarına sarıldı. Çevredekilerin şaşkın bakışlarına aldırmayan ve isminin M.Y. olduğu öğrenilen genç, bir süre sonra polis tarafından gözaltına alındı.
Önce çarşı polis karakoluna ardından da sağlık kontrolü için Osmaniye Devlet Hastanesine götürülen 26 yaşındaki M.Y.'nin uyuşturucu kullandığı iddia edildi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 06:24 Kaynak: İHAGalatasaray'dan 2 Kupaya Çılgın Prim! Tam 20 Milyon TL Dünyanın Konuştuğu Fotoğrafın Nasıl Çekildiği Ortaya Çıktı! Kritik Uyarı Geldi! Bankalar Kredi Çekerken Bu Soruyu Soramaz Oyuncu Serkan Balbal, Dün Havaalanında Yaşanan Olayın İç Yüzünü Anlattı