Son Dakika Haberleri: Uyuşturucu Kullanma Suçundan Aldığı Cezası Ertelenen Gizem Karaca, Mutluluk Pozu Verdi

Uyuşturucu Kullanma Suçundan Aldığı Cezası Ertelenen Gizem Karaca, Mutluluk Pozu Verdi

3 gün önce

Uyuşturucu madde kullanma suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırılan güzel oyuncu Gizem Karaca, cezasının 5 yıl ertelenmesinin ardından Instagram hesabından ilk paylaşımını yaptı.

İstinaf Mahkemesi, yerel mahkemenin kararını kaldırarak oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve şarkıcı Cenk Eren'in de aralarında bulunduğu 13 sanık hakkında "uyuşturucu madde kullanma" suçundan 10'ar ay hapis cezası verdi. Daire, sanıkların hapis cezalarını 5 yıl süreyle erteledi.

CEZASI ERTELENİNCE MUTLULUK POZU VERDİ

Hapis cezası 5 yıl ertelenen güzel oyuncu Gizem Karaca, sosyal medya hesabı Instagram'dan karar sonrası ilk paylaşımını yaptı. Sabah yaptığı paylaşımda gökyüzünü paylaşarak dua emojisi koyan oyuncu, kararın ardından da adeta mutluluk pozu vererek kendi fotoğrafını paylaştı.

NE OLMUŞTU?

İstanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi, 16 Mayıs 2018'de verdiği kararla, oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Hüseyin Orçun Benli ile şarkıcı Cenk Eren'e (Yüksel Venedik) savcının talep ettiği, "uyuşturucu madde kullanmak" suçundan değil, "uyuşturucu madde ticareti yapmak" suçundan hapis cezaları vermişti.

Oyuncular Ulusoy, Karaca ve Benli ile menajer Boronkay'a 4 yıl ikişer ay hapis cezası öngören heyet, şarkıcı Eren'e ise uyuşturucu maddenin kokain olması gerekçesiyle artırım uygulayarak aynı suçtan 6 yıl 3 ay hapis cezası verilmesini kararlaştırmıştı.

Diğer 29 sanığın "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan 4 yıl 2 ay ile 18 yıl 9 ay arasında değişen oranlarda hapis cezasına çarptırılmasına hükmeden heyet, başka suçtan tutukluların da aralarında bulunduğu 4 sanığın tutuklanmasını, 3 sanık hakkında ise yakalama emri düzenlenmesini kararlaştırmıştı.

Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve Cenk Eren Uyuşturucu Kullanma Suçundan Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 07:48 

YORUMLAR (22)
  • 1seyirci: sizin gibi güzel hoş bir bayana üstelik bir oyuncuya yakısıyor mu yaptıklarınız . aynı sey cagatay için de geçerli . bu halk tepeye cıkarmasını da bilir aşağıya indirmesini de . sanatcılar topluma aittir. sanatcılar hal ve hareketlerine yaptıklarına dikkat edecekler . abuk subuk zararlı kötü işler ile iştigal etmeyecekler gizem hanım .bundan sonraki yasamınızda bu konudaki düsüncelerinizi merak ediyoruz doğrusu , sizleri izleyelim mi yoksa izlemeyelim mi size kalmış ... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • UNEDEM: ARKADAŞI OKULDA SİGARA İÇEN OKULDAN UZAKLAŞTIRILIR BUNLAR CEZASI NİYE ERTELENİR ARKADAŞ YAPMAYIN YA CENK ERENLER HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ LLER BR SÜRÜ ADAMİÇ İÇ GEZ DOLAŞ DENİZ SEKİ BİR YATTI ÇIKTI ODASERMAYE YAPTI YAŞADIKLARI GEÇİN BUNLARI CEZA ERTELEMENEYMİŞ YA Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


3,03 TL Olarak Açıklanan Çay Alım Fiyatı Üreticiyi Sevindirdi Jandarma ile Uyuşturucu Satıcıları Arasında Çatışma Çıktı! 2 Yaralı Yağmur Sarıoğlu'ndan Lüks Dönüş! Porsche Cipiyle Böyle Poz Verdi Erdoğan'dan Yeni Askerlik Sistemine İlişkin İlk Açıklama: Yedek Subay Generalliğe Kadar Yükselebilir