Uyuşturucu parası isteyen oğlunu, av tüfeği ile vurdu - Son Dakika

Uyuşturucu parası isteyen oğlunu, av tüfeği ile vurdu

04.05.2021 17:05

Akıl almaz olay Kayseri'de meydana geldi. Cuma Y. isimli genç uyuşturucu almak için babasından bir miktar para istedi. Bunun üzerine aralarında çıkan kavga alevlendi. Kendisini tutamayan baba, eline aldığı av tüfeği ile 21 yaşındaki oğlunu vurdu. Haberi alan aile üyeleri sinir krizi geçirdi.

Saat 09.00 sıralarında, Melikgazi ilçesi Danışment Gazi Mahallesi Beşikli Sokak'ta meydana gelen olayda uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen Bekir Y., evde babası Cuma Y.'den uyuşturucu almak için para istedi.

Uyuşturucu için para isteyen oğlunu av tüfeğiyle öldürdü

AV TÜFEĞİYLE ÖLDÜRDÜ

Bekir Y., olumsuz yanıt aldığı babası ile tartışmaya başladı. Bu sırada Cuma Y., av tüfeğiyle oğluna ateş etti. Silah sesini duyan komşuların ihbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Eve giren sağlık ekibi, yaptığı kontrolde, Bekir Y.'nin yaşamını yitirdiğini belirledi. Cuma Y. ise polis ekiplerince gözaltına alındı.

Son dakika! Uyuşturucu için para isteyen oğlunu av tüfeğiyle öldürdü

KIZLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Ailenin, olayı duyarak evin önüne gelen 2 kızı da sinir krizi geçirdi. Acılı aile üyelerini komşular teskin etmeye çalıştı. Bekir Y.'nin cansız bedeni ise olay yeri incelemelerinin ardından Kayseri Devlet Hastanesi'nin morguna götürüldü.

Son dakika! Uyuşturucu için para isteyen oğlunu av tüfeğiyle öldürdü

ANNE HASTANEDE TEDAVİ GÖRÜYORDU

Emniyette sorgulanan Cuma Y.'nin, ilk ifadesinde, tüfeği kendisini korumak için eline aldığını söylediği belirtildi. Cuma Y.'nin eşi Naile Y.'nin ise rahatsızlığı nedeniyle Kayseri Şehir Hastanesi'nde tedavi gördüğü öğrenildi.

Uyuşturucu parası isteyen oğlunu, av tüfeği ile vurdu

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Uyuşturucu parası isteyen oğlunu, av tüfeği ile vurdu - Son Dakika


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Şampiyonluk düğümünün çözüleceği maçlarda iddaa oranları belli oldu Şampiyonluk düğümünün çözüleceği maçlarda iddaa oranları belli oldu Yastık altındaki altınlarıyla tavuk çiftliği sahibi oldu Yastık altındaki altınlarıyla tavuk çiftliği sahibi oldu Bakan Soylu'nun tepkisini çeken Mehmet Ağar özür diledi Bakan Soylu'nun tepkisini çeken Mehmet Ağar özür diledi Sahil kıyısında yürüyenler, keskin dişleri olan bir balık fark etti Sahil kıyısında yürüyenler, keskin dişleri olan bir balık fark etti Ramazan Bayramı için paylaşım yapan Mesut Özil, Kudüs'teki Müslümanları unutmadı Ramazan Bayramı için paylaşım yapan Mesut Özil, Kudüs'teki Müslümanları unutmadı İftar sonrası kalp krizi geçiren öğretmen yaşamını yitirdi İftar sonrası kalp krizi geçiren öğretmen yaşamını yitirdi Karısını boşanmaktan vazgeçiremeyince kaçıran koca, engel olmak isteyen ailesini de aracıyla ezdi Karısını boşanmaktan vazgeçiremeyince kaçıran koca, engel olmak isteyen ailesini de aracıyla ezdi 3 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin yaşamını yitirdiği silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı
Advertisement