Son Dakika Haberleri: Uyuşturucu tarlasına çevrilen villalara şok baskın! O anlar kameralara yansıdı

Uyuşturucu tarlasına çevrilen villalara şok baskın! O anlar kameralara yansıdı

6 ay önce

Narkotik polisi, İstanbul'da uyuşturucu serasına dönüştürülen villalara operasyon düzenledi. Aramalarda 70 kilo eroin ve 20 kilo kokain yakalandı.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, uyuşturucuyla mücadele kapsamında 29 Mayıs ve 6 Haziran tarihleri arasında Silivri, Esenyurt, Küçükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerinde villalara peş peşe baskınlar düzenlendi.

ÖZEL TEKNOLOJİ İLE SİSTEM KURMUŞLAR

Villaların bodrum ve bahçe katında yapılan aramalarda özel teknolojiyle kurulan sistemle yetiştirilmiş daralı ağırlığı 250 kiloyu bulan 980 kök Hint keneviri ele geçirilirken, villaların 'sera' olarak tasarlanan bölmelerinde uyuşturucu yapımında kullanılan kimyasal madde ile kenevir üretiminde kullanılan saksı ve malzemeler ele geçirildi.

UYUŞTURUCUYU DEODORANT KUTUSUNA GİZLEMİŞLER

Polisin düzenlediği bir başka operasyonda ise aralarında tır ve yabancı plakalı taşıtların da olduğu araçların gizli bölmelerinde 70 kilo eroin ve 20 kilo kokain ele geçirildi. Uyuşturucu tacirlerinin, eroin ve kokain gibi maddeleri koltuk altı deodorantı kutularına gizleyerek pazarlamaları görenleri hayrete düşürdü.

Operasyonlarda, uyuşturucu ticareti yaptıkları iddia edilen çok sayıda şüpheli yakalandı.

Uyuşturucu tarlasına çevrilen villalara şok baskın! O anlar kameralara yansıdı
Haber Yayın Tarihi: 10.06.2019 11:05 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Fenomen Merve Taşkın'dan "Bakireliğini kaybettin mi?" sorusuna yanıt: Ölene kadar bakireyim
Atatürk'e benzeyen Göksel Kaya, kendisini eleştirenlere yanıt verdi Atatürk'e olan benzerliğini kullanan Göksel Kaya, üniforma giyerek ata bindi