Son Dakika Haberleri: Suçüstü Yakalanan Kadın, Kameralardan Utanıp Yüzünü 3 Yaşındaki Çocuğuyla Sakladı!

Suçüstü Yakalanan Kadın, Kameralardan Utanıp Yüzünü 3 Yaşındaki Çocuğuyla Sakladı!

3 gün önce

Adana'da, uyuşturucu yerine yeşil ve kırmızı reçete ile alınması gereken hapları tanesi 20 liradan satan kadın suçüstü yakalandı. Adliyeye sevk edilen kadının, görüntülenmemek için yüzünü 3 yaşındaki çocuğuyla gizlemesi dikkat çekti.

Adana'da yapılan operasyonda uyuşturucu yerine yeşil ve kırmızı reçete ile alınması gereken hapları satan kadın yakalandı. Genç kadın sorgusunun ardından çocuğuyla birlikte adliyeye sevk edildi. Sevk sırasında kadının kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına karşı yüzünü çocuğuyla gizlemesi dikkat çekti.

UYUŞTURUCU İÇERİKLİ İLAÇLARI SATTI

Edinilen bilgiye göre, Adana Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, polisin baskınlarından sonra uyuşturucu bulamayan torbacıların bu kez de kırmızı ve yeşil reçete ile alınan özellikle depresyonda olanların kullandığı uyuşturucu içerikli ilaçları sattığı ihbarını aldı.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Bunun üzerine harekete geçen sivil narkotik ekipleri, merkez Yüreğir ilçesi Ulubatlı Hasan Mahallesi'ne müşteri kimliğinde geldi. Sivil polis sokakta Rahma A. isimli bir kadının elinde makasla ilaçları kesip kesip dağıttığını gördü. Bir süre kadını izleyen ekipler daha sonra kadını suçüstü yaparak gözaltına aldı.

YÜZÜNÜ ÇOCUĞUYLA GİZLEDİ

Kadın 17 hap ile birlikte ve makasla emniyete getirildi. Ayrıca kadının 3 yaşlarındaki çocuğuna bakacak kimse olmadığı için o da yanında getirildi. Kadın sorgusunun ardında çocuğuyla birlikte adliyeye sevk edildi. Sevk sırasında kadının kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına karşı yüzünü çocuğuyla gizlemesi dikkat çekti.

TUTUKLANDI

Rahma A. çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı.

Haber Yayın Tarihi : 16.05.2019 09:26 Kaynak: İHA

YORUMLAR (8)
  • MADUR VATANTAŞ LAR: YA BU BİRŞEYMİ REZANIN 1 UÇAK DOLUSU ALTINLARININ YANINDA KAÇIRDI VE O MEŞUR 4 BAKAN VARDI VE BUNLARIN 3 ÇOCU ĞU VARDI BUNLARIN YANIN DA ÇEREZ PARASI KALIR KUTULAR SAATLER BUNLARI UNUTMADIK YANİ BUNLAR ARŞİVLERDE SAKLI 17/25 ARALIK MİLLET BUNLARDAN ARINMAK İÇİN 31 MARTTA ARINDI BOY ABDESİ ALDIRDI SİYASET ÇİLERE BAZILARINA HELE O GÖRMEZİN BİR MİLYONLUK MERSEDESİ ÇEREZ PARASI DEMİŞTİ BAZI AKP LİLER BUNLARDAN DOLAYI AKP ERİYOR HERGÜN GÜN GEÇTİKÇE BUNLARA HESAP SORMAYANA Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Jandarma ile Uyuşturucu Satıcıları Arasında Çatışma Çıktı! 2 Yaralı Yaşlı Kadından Binali Yıldırım'a Seçim Tepkisi: Size Yakışmadı İzmir Birlikte Yaşadığı Kadın ve Oğlunu Öldürüp İntihara Kalkıştı: 2 Ölü, 1 Ağır Yaralı Evden Gelen Kötü Kokular Korkunç Gerçeği Ortaya Çıkardı!