Uyuşturucu Yüzünden Ölümden Dönen Demi Lovato'dan İlginç İtiraf! - Son Dakika

Uyuşturucu Yüzünden Ölümden Dönen Demi Lovato'dan İlginç İtiraf!

18.03.2019 22:57

Geçtiğimiz yıl aşırı doz uyuşturucu kullandığı için hastaneye kaldırılan ABD'li pop şarkıcısı Demi Lovato'dan çok konuşulacak itiraflar geldi. Ünlü şarkıcı, "Pişman değilim, çünkü bunları yapmam gerekiyordu" dedi.

Aşırı doz uyuşturucudan hastanelik olan ve ölümden dönen Demi Lovato, sosyal medyadan açıklamalarda bulundu.

"PİŞMAN DEĞİLİM, BUNLARI YAPMAM GEREKİYORDU"

26 yaşındaki şarkıcı, "Pişman değilim, çünkü bunları yapmam gerekiyordu. Ama ne olduklarını asla unutmamalıyım, hepsi birer hataydı" dedi. Lovato, "Eğer hala nefes alıyorsanız, sizler de bunu yapmaya değersiniz demektir" diye yazdı. Lovato hastaneye kaldırıldıktan sonra yaptığı ilk açıklamada, "Alışkanlığımla ilgili yolculuğum hakkında her zaman açık oldum" şeklinde başlayan açıklamasında, "Öğrendiğim şey, bu hastalığın zamanla yok olan veya solan bir şey olmaması. Mücadele etmek zorunda olduğum bir şey ve mücadele henüz tamamlanmadı." ifadelerini kullanmıştı.

Uyuşturucu Yüzünden Ölümden Dönen Demi Lovato'dan İlginç İtiraf!

Son Dakika Magazin Uyuşturucu Yüzünden Ölümden Dönen Demi Lovato'dan İlginç İtiraf! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Bakan Selçuk: 15 Şubat'tan itibaren sizleri okullarımıza çağırmak istiyoruz "Süt banyosu" görüntülerine ilişkin yargılanan iki sanığın 15'er yıla kadar hapsi istendi Beşiktaş'ta başörtülü öğretmeni darbeden saldırgana 2 bin TL para cezası kesildi Ivana Sert, sevgilisine aşkını ilan ederken yaptığıyla hem mide bulandırdı hem güldürdü Newport County kalecisi Tom King'in attığı gol, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi İnternette müstehcen yayın yapan 2 kadın yakalandı, hesap hareketlerindeki açıklamalar dikkat çekti: Video, show, sohbet... Döner fabrikasındaki skandala Bakanlık el atınca videoda kahkahalar atan şahsın suratı asıldı Yerde bulduğu kaya parçası sayesinde 2 milyonluk servete kondu