Son Dakika Haberleri: Uyuşturucu Yüzünden Ölümden Dönen Demi Lovato'dan İlginç İtiraf!

Uyuşturucu Yüzünden Ölümden Dönen Demi Lovato'dan İlginç İtiraf!

1 ay önce

Geçtiğimiz yıl aşırı doz uyuşturucu kullandığı için hastaneye kaldırılan ABD'li pop şarkıcısı Demi Lovato'dan çok konuşulacak itiraflar geldi. Ünlü şarkıcı, "Pişman değilim, çünkü bunları yapmam gerekiyordu" dedi.

Aşırı doz uyuşturucudan hastanelik olan ve ölümden dönen Demi Lovato, sosyal medyadan açıklamalarda bulundu.

"PİŞMAN DEĞİLİM, BUNLARI YAPMAM GEREKİYORDU"

26 yaşındaki şarkıcı, "Pişman değilim, çünkü bunları yapmam gerekiyordu. Ama ne olduklarını asla unutmamalıyım, hepsi birer hataydı" dedi. Lovato, "Eğer hala nefes alıyorsanız, sizler de bunu yapmaya değersiniz demektir" diye yazdı. Lovato hastaneye kaldırıldıktan sonra yaptığı ilk açıklamada, "Alışkanlığımla ilgili yolculuğum hakkında her zaman açık oldum" şeklinde başlayan açıklamasında, "Öğrendiğim şey, bu hastalığın zamanla yok olan veya solan bir şey olmaması. Mücadele etmek zorunda olduğum bir şey ve mücadele henüz tamamlanmadı." ifadelerini kullanmıştı.

Haber Yayın Tarihi : 18.03.2019 10:57 

YORUMLAR


MHP'li Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Devraldığı Borç Durumunu Gösteren Afişi Belediye Binasına Astırdı İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Havalimanında Karşıladı İmamoğlu'nun İlk İmzası Tepkilere Neden Oldu: Hapis Cezasını Gerektiren Bir Suç İşlemiştir