Son Dakika Haberleri: Caddede Yürürken Üzerine Sokak Lambası Düştü

Caddede Yürürken Üzerine Sokak Lambası Düştü

3 ay önce

İstanbul Kadıköy'de talihsiz bir olay yaşandı. Caddede yürüyen bir vatandaşın üzerine sokak lambası düştü. Bir anda neye uğradığını şaşıran vatandaş, kanlar içinde yere yığıldı.

İstanbul Kadıköy'de talihsiz bir olay yaşandı. Caddede yürüyen vatandaşın üzerine sokak aydınlatma direğinde asılı lamba düştü. Yaralı vatandaşa ilk müdahaleyi çevredeki esnaf yaptı.

KANLAR İÇİNDE YERE YIĞILDI

Edinilen bilgilere göre olay, saat 12.00 sıralarında Osmanağa Mahallesi Başçavuş Sokak'ta meydana geldi. Menderes Yıldırım, kaldırımda yürüdüğü sırada aydınlatma direğinin kopan lambası kafasına düştü. Bir anda neye uğradığını şaşıran vatandaş, kanlar içinde yere yığıldı.

İLK MÜDAHALEYİ ESNAF YAPTI

Yaralı vatandaşa ilk müdahaleyi çevredeki esnaf yaptı ve olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.

"DİĞER DİREKLER DE SALLANIYOR"

Bir görgü tanığı, "Yolda yürüyordu, direğin yanına gelince başına lamba düştü" derken bir görgü tanığı ise, "Diğer direkler de sallanıyor. Yetkililerin bir önlem almasını istiyoruz" diye konuştu.

YARALI VATANDAŞ HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralı vatandaş, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

''YETKİLİLER ÖNLEM ALSIN''

Olay yerine gelen Yıldırım, "Arkadaşlarımın yanındaydım. Direğin dibindeyken lamba bir anda kafama düştü. Yere yığıldım, arkadaşlarım hemen yardıma koştu. Hastaneye gittik röntgen çektiler. '8 saat arkadaşlarının yanında kal' dediler. Şimdi kendimi iyi hissediyorum. Yere düştüğümü hatırlıyorum. Bir sürü insan geçiyor. Çoluk çocuk başka bir arkadaşın da başına gelebilirdi. Yetkililer önlem alsın" dedi.


YORUMLAR


Kılıçdaroğlu: CHP'li Tüm Belediyelerde 2019 Yılı Asgari Ücreti 2 Bin 200 Lira Olacak 15 Temmuz'un Sembol İsmi Tijen Karaş, Bakın Şimdi Ne Yapıyor!

Burnunu Çeşme Suyuyla Temizleyen Kadının Beynini Amipler Yedi