Son Dakika Haberleri: Uzman Çavuş ve Ailesi Kaza Yaptı

Uzman Çavuş ve Ailesi Kaza Yaptı

5 yıl önce

Samsun'un Havza İlçesi'nde 34 yaşındaki uzman çavuş Çetin Kılınç'ın kullandığı otomobil, yol kenarındaki su kanalına düşerek takla attı.

Uzman Çavuş ve Ailesi Kaza Yaptı, System.String[]
Ordu'nun  Gürgentepe İlçesi  Jandarma Komutanlığı'nda görevli uzman çavuş  Çetin Kılınç, ailesi ile birlikte memleketleri Adana'nın  Kozan İlçesi'ne gitmek için sabah saatlerinde, otomobili ile yola çıktı. Samsun'un Havza İlçesi Üniversite Mahallesi'ne gelindiğinde Kılınç'ın kullandığı otomobil, direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu yol kenarındaki su kanalına düşerek takla attı. Kazada Kılınç ile birlikte çocukları 12 yaşındaki Alper Halil ve 2 yaşındaki Egemen ile eşi 32 yaşındaki Songül Kılınç ağır yaralandı. Havza Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından Uzman Çavuş  Çetin Kılınç, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine, Alper Halil, Egemen ve Songül Kılınç ise  Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

Barzani'ye İlk Referandum Tebriği Katalonya'dan Geldi Irak Başbakanı İbadi, IKBY'ye Gün Süre Verdi: Sınırları Devretmezseniz, Tüm Uçuşlar Durur
Referandum Zaferini İlan Eden Barzani'den Türkiye'ye Özel Teşekkür