Çocuklarının gözü önünde uzman çavuş ve eşi öldürüldü - Son Dakika

Çocuklarının gözü önünde uzman çavuş ve eşi öldürüldü

17.11.2019 14:28

Isparta'da uzman çavuş ve eşi, çocuklarının gözü önünde silahla vuruldu. Çifti öldürdükten sonra kaçan ve akrabaları olduğu iddia edilen katil zanlısının yakalanması için çalışma başlatıldı.

Isparta'da güpegündüz dehşete düşüren bir olay yaşandı. Uzman çavuş ve eşi evlerinde silahla vurulmuş bir şekilde bulundu. Olay yerinde giden polis ekipleri katil zanlısını her yerde arıyor.

Davraz Mahallesi 142. Cadde'deki bir sitenin birinci katındaki daireden gelen silah seslerini duyan mahalle sakinleri polise haber verdi. Olay yerine gelen polisler, Isparta Terörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkezinde uzman çavuş olarak görev yapan Erkan Öztürk ve eşi Ebru Öztürk'ün cansız bedenlerini buldu.

KATİL ZANLISI AKRABALARI İDDİASI

Öztürk çiftini iki çocuğunun yanında öldürdükten sonra kaçan ve akrabaları olduğu iddia edilen katil zanlısının yakalanması için çalışma başlatıldı.

GARNİZON KOMUTANI BÖLGEYE GİTTİ

Bu arada, Isparta Emniyet Müdürü Metin Altay ve Isparta Garnizon Komutanı Tuğgeneral Tamer Atay da olay yerine gelerek yetkililerden bilgi aldı.

İNCELEMELER DEVAM EDİYOR

Polis ekiplerinin dairede incelemeleri devam ediyor.

Çocuklarının gözü önünde uzman çavuş ve eşi öldürüldü

Son Dakika Güncel Çocuklarının gözü önünde uzman çavuş ve eşi öldürüldü - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yeni Merih Demiral olması beklenen Berke Önde, Vitoria'dan ayrıldı Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden Alaattin Çakıcı'ya bir tepki de Cemil Çiçek'ten geldi: Kabul edilemez Ermenistan Savunma Bakanı David Tonoyan görevinden istifa etti Sokağa çıkma kısıtlaması ne zaman başlıyor? İşte herkesin merak ettiği sorunun yanıtı Ameliyat sonrası narkozun etkisindeki genç kadın, belediye başkanının adını sayıkladı Üstüne gelen motosikletliyi uyardığı için çocuklarının gözü önünde feci şekilde dövüldü "Bugüne kadar sustum" diyen Gökçek'ten Arınç'a çok sert sözler: Sen ne biçim AK Partilisin Vali yardımcısı, annesini ve kardeşini öldürdüğü çifte cinayette şarjör değiştirip 18 kurşun sıkmış