Uzun, Atrium Çarşısı'nı Gezdi - Son Dakika

Uzun, Atrium Çarşısı'nı Gezdi

06.01.2012 14:52
Uzun, Atrium Çarşısı'nı Gezdi, System.String[]

Başkan Yusuf Uzun Atrium Çarşısı`nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Atrium Çarşısı esnafını ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun sorunları da dinledi.

Başkan Uzun, "Bir işyerinin asıl sahibi müşteridir" diyerek, esnaftan halka karşı güler yüzlü olmalarını istedi. Başkan Uzun, program boyunca karşılaştığı vatandaşlarla da kısa süre sohbet etti. Başkan Uzun'a çalışmalarında başarı dileklerinde bulunan vatandaş, yapılan hizmetler için de Başkanlarına teşekkür etti.

Belediye Başkanı Uzun, esnaf gezisi sırasında karşılaştığı emekli öğretmen Sevim Karaman'a kitap hediye etti. Karaman da Başkan Uzun'a teşekkür etti.

Uzun, Atrium Çarşısı'nı Gezdi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Uzun, Atrium Çarşısı'nı Gezdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak