Uzun Süredir Komada Olan Michael Schumacher, Yürümeye Başladı - Son Dakika

Uzun Süredir Komada Olan Michael Schumacher, Yürümeye Başladı

18.12.2018 11:32

2013'te geçirdiği kaza sonrası beyin kanaması geçiren ve o günden beri komada olan efsane F1 pilotu Schumacher, artık yatalak değil. İngiliz basını, Alman pilotun yürüyebildiğini yazdı.

2013 yılında Fransız Alpler'inde kayak yaparken düşerek beyin kanaması geçiren ve o günden beri komada olan efsane F1 pilotu Michael Schumacher'in iyileştiği ve yürümeye başladığı iddia edildi.

"SCHUMACHER DAĞLARI GÖRÜNCE AĞLIYOR"

Schumacher, 5 yıl önce 29 Aralık'ta Fransız Alpleri'nde kayak yaparken düşmüş ve aldığı çok ağır beyin hasarı nedeniyle uyutularak 5 yıldır komada tutuluyordu. Daily Mail'den Jonathan McEvoy'un haberine göre Schumacher'ın artık yatalak olmadığı hatta yürüyebildiği açıklandı.

Zira, Ferrari'nin eski yarış direktörü olan Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt da geçen günlerde açıklama yapmıştı. Todt, "Evet iddialar doğru. Son Brezilya GP'sini Schumi ile birlikte izledik" demişti.

HAFTALIK 50 BİN STERLİNE TEDAVİ GÖRÜYOR

Bir dönem 45 kiloya kadar düşen Schumacher'ın İsviçre'de Cenevre Gölü kıyısında bir evde haftada 50 bin sterlinlik tedavi gördüğü söyleniyor.

Haberde yer alan bir diğer iddiaya da Schumacher yakın zamanda beyin hasarı tedavisi için ABD'nin Teksas eyaletine gidebileceği. Geçen yıllarda ailesi, basın sözcüsü ve doktorların yaptığı açıklamalar sporcunun ömür boyu yatağa bağlı kalabileceği yönündeyken yaşanan Schumacher'in yürümeye başlaması bir mucize olarak görülüyor.

Schumacher'in sağlık durumu ailesi tarafından büyük titizlikle basından gizleniyor.

(Sputnik)

Uzun Süredir Komada Olan Michael Schumacher, Yürümeye Başladı

Son Dakika Spor Uzun Süredir Komada Olan Michael Schumacher, Yürümeye Başladı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (14)
  • Kayserili -GurbetçiŞampiyon şam: Şampiyonluklarının ve yarışlarının çoğunu sportmenliğe uymayan hilelerle kazanmış biridir kendini çok ah almış biri benim efsaneler ayrton senna, nigel mansel gibi karakterli kişiler'dir Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
  • Kayserili -GurbetçiŞampiyon şam: Şampiyonluklarının ve yarışlarının çoğunu sportmenliğe uymayan hilelerle kazanmış biridir kendini çok ah almış biri benim efsaneler ayrton senna, nigel mansel gibi karakterli kişiler'dir Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

WhatsApp'ta virüs alarmı! Tüm kontrolü ele geçiriyor Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu Hükümsüz ile izleyici karşısına çıkıyor 6,5 ayda 41 kilo veren Damla Ersubaşı'dan estetik iddialarına yanıt Son Dakika: İstanbul'dan Rusya'ya giden kargo gemisi Beykoz açıklarında sürükleniyor Joe Biden yönetiminden Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı Kısıtlamalarda gevşeme olacak mı? Bilim Kurulu, koronavirüs tedbirleri ve aşılama gündemiyle toplandı İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak arasındaki buzlar eridi Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme