Uzunçiftlikte Anket Yapılıdı - Son Dakika

Uzunçiftlikte Anket Yapılıdı

06.01.2012 11:13
Uzunçiftlikte Anket Yapılıdı, System.String[]

Uzunçiftlik Atakent'te hizmette seçicilik anketi yapıldı.

Kartepe Belediyesi tarafından Uzunçiftlik'te halen kullanılmakta olan düğün salonu ile yapımı devam eden kültür merkezinin toplu organizasyonlarda ne şekilde kullanılacağı konusunda halkın görüşünü tespit etmek amacıyla anket çalışması yapıldı. Hizmetlerdeki memnuniyet oranının da ölçüldüğü anket sonuçları uygulamaya konulacak.

Kartepe Belediyesi tarafından Uzunçiftlik Atakent Mahallesi'ndeki düğün salonu ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılmakta olan kültür merkezinin kullanım şeklini belirlemek amacıyla vatandaşların görüşlerine başvuruldu. Ankete katılan vatandaşların çoğunluğu, mevcut düğün salonunun kullanılmaya devam etmesi, Atakent Mahallesi'nde yapımı devam eden kültür merkezinin ise nikah salonu olarak kullanılması yönünde görüş belirtti. Ankette sorulan diğer bir soruda ise Kartepe Belediyesi'nin mahalledeki hizmetlerinden memnuniyet oranı ise yüzde 62 çıktı.

Anket sonuçlarını değerlendiren Kartepe Belediye başkanı Şükrü Karabalık, "Halkımızın yönetimde söz sahibi olması ve katılımcı demokrasi anlayışımızın gereği olarak Atakent Mahallemizdeki toplu organizasyon yapılacak iki mekanın ne şekilde değerlendirilmesinin uygun olacağı konusunda anket yapıldı. Kendi bölgelerini ilgilendiren bir konuda görüş alınması vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı. Çıkan sonuç uygulamaya konulacak. Önümüzdeki süreçte de alacağımız kararlar öncesinde vatandaşımızın görüş ve önerilerine başvuracağız" dedi. Karabalık memnuniyet oranının yüzde 62 çıkmasının sevindirici olmakla birlikte kendileri için yetersiz olduğunu, bu oranı daha da yukarıya çıkarmak için gayret sarf edeceklerini de sözlerine ekledi.

Uzunçiftlikte Anket Yapılıdı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Uzunçiftlikte Anket Yapılıdı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Nice'teki bıçaklı saldırı sonrası Fransa'da terörle mücadele planı "acil saldırı" seviyesine çıkarıldı Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'çanta' yanıtı: Yüreğin varsa beraber tartışalım Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Suudi Arabistan'daki Fransız Konsolosluğu'na saldırı: 1 yaralı Otoyolda 9 araç birbirine girdi, 5'i doktor 10 kişi yaralandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var