Vahim Uçak Kazasında Chapocoenseli Neto, Sağ Olarak Kurtarıldı - Son Dakika

Vahim Uçak Kazasında Chapocoenseli Neto, Sağ Olarak Kurtarıldı

Kolombiya'da meydana gelen uçak kazasında, Chapocoenseli Zampier Neto, sağ olarak kurtarıldı. Hastane, oyuncunun felç kalacağını açıkladı.

Chapocoenseli futbolculardan bir diğeri, savunmacı Helio Zampier Neto, sağ olarak kurtulan dördüncü oyuncu oldu.

DURUMU KRİTİK

Clinica San Juan de Dios Hastanesi'nden basına yapılan açıklamada; Helio Zampier Neto'nun birçok yara ile birlikte hastaneye kaldırıldığı ve şu an durumunun kritik olduğu belirtildi. Helio'nun başından, kolunda ve omurgasından yaralandığı ve doktorların ameliyata aldığı ifade edildi.

MAALESEF FELÇ KALACAK

Helio Zampier Neto'nun kurtulsa bile belden aşağısının felçli olacağı açıklandı.

Öte yandan, Helio'nun ailesi ise kazayı haberlerden öğrendiği ve şok içerisinde oldukları yazıldı.

Medellin'deki bir diğer büyük hastane olan Hospital de La Ceral, 60 kişinin ölü bedenlerinin hastanelerinde olduğunu açıkladı.

Vahim Uçak Kazasında Chapocoenseli Neto, Sağ Olarak Kurtarıldı

Haber Yayın Tarihi: 29.11.2016 17:40

Son Dakika Spor Vahim Uçak Kazasında Chapocoenseli Neto, Sağ Olarak Kurtarıldı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Komşularının gürültüsüne maruz kalan Demet Akalın isyan etti: Villalarda hunharca parti veriyorlar Beşiktaş gole çok yaklaştı! Yıldız futbolcunun kafa vuruşunda top az farkla dışarı çıktı Şüpheli bir şekilde ölü bulunan Gülay Uygun, ölmeden önce eşini arayıp helallik istemiş Evine kaçak elektrik çekmek isterken elektrik çarptı, direkte asılı kaldı Şişli'de Iraklı gencin metro raylarına atlayarak intihar ettiği görüntüler ortaya çıktı 7 yıldır komada olan Michael Schumacher, tamamen bitkisel hayata geçti Fenomen Bahar Candan'ın başörtülü pozuna tepki yağdı İran'da hırsızlık yapan 3 kişinin parmakları kesildi