Vahşet Çetesi Filmi - Son Dakika

Vahşet Çetesi Filmi

06.07.2011 00:00
Vahşet Çetesi Filmi, System.String[]

Vahşet Çetesi fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Vahşet Çetesi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Polis, son yıllarda gerçekleşen cinayetlerden sorumlu tuttuğu Firefly ailesinin evine bir baskın düzenler. Anne Firefly baskında yakalanır; ancak ailenin diğer üyeleri Baby Firefly, Otis ve Kaptan Spaulding kaçmayı başarırlar. Şerif Wydell, kardeşinin ölümünün intikamını almak üzere Firefly ailesinin peşine düşer. Vahşi üçlü geçtikleri her yerde düzinelerce cesetler bırakarak yollarına devam ederler.

Ancak peşlerindeki sadece şerif değildir. Onları bulmayı saplantı haline getirmiş Ken Dywer ve kana susamış çetesi Texas Rangers da izlerini sürmektedir. Firefly ailesi, çareyi Kaptan Spaulding’in üvey kardeşi Charlie Altamont’a ait boş bir eğlence parkına sığınmakta bulur. Altamont, katliamlarına devam edebilmeleri için Firefly ailesine yardım eder. Peşine Şerif Wydell, Texas Rangers ve FBI’ı takmış Firefly ailesi için çember giderek daralmaktadır.

Tarzıyla korku klasiği “Texas Chainsaw Massacre” a benzetilen film, türün severlerinden olumlu eleştiriler aldı. filmin, müzisyen yönetmen Rob Zombie’nin elinden çıkan soundtrack albümü de beğeni topladı.

Bu filmi izledikten sonra kapılarınızı iyice kilitlemeden uyuyamayacaksınız!

Yönetmen: Rob Zombie

Senaryo: Rob Zombie

Oyuncular: Sheri Moon, William Forsythe, Sheri Moon, Bill Moseley, Sid Haig

Filmin Türü: Korku

Orijinal Adı: The Devil's Rejects

Yapımcı Firma: Lions Gate Films Inc.

Yapım Yılı: 2005

Yapım Ülkesi: ABD/Almanya

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 109 dk.

Resmi Sitesi: http://www.thedevilsrejects.com/

Dağıtıcı Firma: Kenda

Vizyon Tarihi: 14.10.2005

Vahşet Çetesi Filmi

Son Dakika Güncel Vahşet Çetesi Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın