Vakfıkebir'de Hastalar Laparoskopik Cerrahi ile Kapalı Ameliyat Olacak - Son Dakika

Vakfıkebir'de Hastalar Laparoskopik Cerrahi ile Kapalı Ameliyat Olacak

02.01.2012 10:26
Vakfıkebir'de Hastalar Laparoskopik Cerrahi ile Kapalı Ameliyat Olacak, System.String[]

Trabzon'un Vakfıkebir Devlet Hastanesi laparoskopik cerrahi cihazı ile daha önce kesilerek yapılan çok sayıda ameliyatı artık kapalı olarak yapabilecek.

Trabzon'un Vakfıkebir Devlet Hastanesi laparoskopik cerrahi cihazı ile daha önce kesilerek yapılan çok sayıda ameliyatı artık kapalı olarak yapabilecek. Hastane, Vakfıkebir ilçesi yanı sıra Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Tonya, Şalpazarı, Eynesil ve Görele'den gelen hastalara da hizmet veriyor.

Dr. İmdat Çıtlak yeni cihazın sağladığı avantajları anlattı. Dr. Çıtlak, "Hastane bünyemize yeni katılan laparoskopik cerrahi cihazı özellikle genel cerrahi ameliyatlarında kullanılmaktadır. En bilinenleri safra kesesi, apandisit, dış gebelik, yumurtalık kisti, tüp bağlama operasyonu gibi operasyonlardır. Yeni cihazımız ile hastanemizde çok sayıda operasyon kapalı olarak yapılabilecektir." dedi.

Hastane Başhekimi Dr. Hasan Öztürk ve Hastane Müdürü Ruhan Zaman ise yöre halkına en güzel sağlık hizmeti verebilmek için yoğun bir gayret gösterdiklerini ifade ederek, yeni bina ile hastanenin modernizasyon sürecinin devam edeceğini söylediler.

Vakfıkebir'de Hastalar Laparoskopik Cerrahi ile Kapalı Ameliyat Olacak

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Vakfıkebir'de Hastalar Laparoskopik Cerrahi ile Kapalı Ameliyat Olacak - Son Dakika


Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı 6.6 büyüklüğündeki depremde tsunami Sığacık'ı yerle bir etti İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi