Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi - Son Dakika

Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi

04.01.2012 12:13
Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi, System.String[]

Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyet seçimi yapıldı.

Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyet seçimi yapıldı.

Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyet seçimi dün gerçekleştirildi. Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu'nda yapılan seçime tüm köy ve mahalle muhtarları katılım gösterdi. Toplantının başkanlığını Milas Kaymakamı M. Bahattin Atçı yaptı. Atçı, seçim öncesi göreve seçilecek isimlere başarılar diledi.

Mütevelli heyet seçimleri ilk olarak köy muhtarları için yapıldı. Yusufça Köy Muhtarı Hüseyin Yıldırım ve Avşar Köy Muhtarı İsmail Kop'un aday olduğu üyelik için açık oylama yapıldı. Oyların 44'ünü alan İsmail Kop Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyet üyeliğine seçildi.

Köy muhtarlarının ardından heyette yer alacak mahalle muhtarı temsilcisinin seçimine geçildi. Emek Mahallesi Muhtarı Kamil Özçelik, Gazipaşa-Firuzpaşa Mahallesi Muhtarı Recep Panay ve Güneş Mahallesi Muhtarı Salih Şen'in adaylıklarını koyduğu üyelik seçimi için bu kez gizli oylama yapılması kararlaştırıldı. 22 mahalle muhtarının verdiği oylardan Kamil Özçelik 8, Recep Panay 7 ve Salih Şen 5 oy aldı. Bu sonuca göre Kamil Özçelik mütevelli heyet üyeliğine seçildi.

Milas Kaymakamı ve Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı M. Bahattin Atçı, seçilen isimlere teşekkür ederek toplantıdan ayrıldı. - MUĞLA

Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi
Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi
Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 489,5 liradan işlem görüyor Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu Mesut Özil'in MLS ekiplerinden DC United'a transfer olacağı iddia edildi Maltepe'de film senaryolarını aratmayan karantinadan kaçış! Kendilerini hakim ve savcı olarak tanıtmışlar Emekli milletvekili ve cumhurbaşkanlarına zam! İşte önümüzdeki yıl alacakları maaşlar Kocasını başka bir kadının evinde yakalayan eş, mahalleyi ayağa kaldırdı Dünya koronanın pençesinde kıvranırken kuş gribi illeti de yeniden hortladı Doğum yapan köpek, fıstık yeşili yavru dünyaya getirdi