Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi - Son Dakika

Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi

Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyet seçimi yapıldı.

Vakfın Muhtar Üyeleri Belirlendi, System.String[]

Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyet seçimi yapıldı.


Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyet seçimi dün gerçekleştirildi. Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu'nda yapılan seçime tüm köy ve mahalle muhtarları katılım gösterdi. Toplantının başkanlığını Milas Kaymakamı M. Bahattin Atçı yaptı. Atçı, seçim öncesi göreve seçilecek isimlere başarılar diledi.


Mütevelli heyet seçimleri ilk olarak köy muhtarları için yapıldı. Yusufça Köy Muhtarı Hüseyin Yıldırım ve Avşar Köy Muhtarı İsmail Kop'un aday olduğu üyelik için açık oylama yapıldı. Oyların 44'ünü alan İsmail Kop Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyet üyeliğine seçildi.


Köy muhtarlarının ardından heyette yer alacak mahalle muhtarı temsilcisinin seçimine geçildi. Emek Mahallesi Muhtarı Kamil Özçelik, Gazipaşa-Firuzpaşa Mahallesi Muhtarı Recep Panay ve Güneş Mahallesi Muhtarı Salih Şen'in adaylıklarını koyduğu üyelik seçimi için bu kez gizli oylama yapılması kararlaştırıldı. 22 mahalle muhtarının verdiği oylardan Kamil Özçelik 8, Recep Panay 7 ve Salih Şen 5 oy aldı. Bu sonuca göre Kamil Özçelik mütevelli heyet üyeliğine seçildi.


Milas Kaymakamı ve Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı M. Bahattin Atçı, seçilen isimlere teşekkür ederek toplantıdan ayrıldı. - MUĞLA


Son Dakika

Yasmin Erbil, evinde tedavi gören babası Mehmet Ali Erbil'in son görüntüsünü paylaştı 14 ve 16 yaşındaki kızlarını evlendiren anne, Esra Erol'un canlı yayınında gözaltına alındı Acun Ilıcalı'nın 1 milyon 713 bin TL'lik saati görenleri şaşkına çevirdi Sembol oyununu kazan Elif, Survivor 2020'nin çeyrek finaline kalan ilk yarışmacı oldu İşte Benim Stilim'in Barbie'si bakın şimdi ne halde! Kuaförüm Sensin'de jüri koltuğuna oturan Işıl Reçber'in kazanacağı ücret dudak uçuklattı Yeni yaşını kutlayan Fahriye Evcen'e sevenlerinden hediye yağdı Survivor'da Sercan'ın "Deliliğe vuruyor" sözleri Yasin'i küplere bindirdi Oyuncu Tamer Karadağlı, Çocuklar Duymasın defterini kapattı: Benim için bitmiştir Defne Samyeli, Baran Tınaz ve Deren Talu aşkına onay verdi Simge "Çocuğu var" iddiaları hakkında sessizliğini bozdu: Saçmalık 22 yaşındaki Kylie Jenner, en çok para ödenen ünlü listesinde ilk sıraya yerleşti Survivor 2020'nin 98. bölüm fragmanı yayınlandı! Yasin ve Sercan birbirine giriyor Eda Taşpınar, cüretkar bikinisiyle poz verdi Yağmalama görüntüleri ortaya çıkan ünlü YouTuber Jake Paul hakkında soruşturma başlatıldı