Vakıflar Genel Müdürü Ertem, Harput'ta - Son Dakika

Vakıflar Genel Müdürü Ertem, Harput'ta

08.09.2012 17:40
Vakıflar Genel Müdürü Ertem, Harput'ta, System.String[]

Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem, Harput'ta incelemelerde bulundu.

Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem, Harput'ta incelemelerde bulundu. Elazığ Valisi Muammer Erol'un da eşlik ettiği gezide Ertem, Vakıflar'a bağlı eserler hakkında bilgi aldı.

Vakıflar Genel Müdürü Ertem, Ulu Camii ve Sarahatun Camii çevresinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Belediye Başkan Vekili Atik Birici, Ertem'in ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, "Vakıflar Genel Müdürümüz Adnan Ertem tarihi beldemiz Harput'ta vakıflara ait eserleri inceleyerek bizlerden bilgi aldı. Elazığ Belediyesi olarak Harput'ta gerçekleştirdiğimiz projeleri Genel Müdürümüze sunduk. Özellikle Sarahatun Camii çevresinde yapılan düzenlemeler ve yakın bir zaman sonra başlayacağımız Feti Ahmet Baba türbesi çevresindeki düzenlemelerle ilgili olarak Adnan Ertem'i bilgilendirdik. Kendileri yaptığımız çalışmaların oldukça güzel olduğunu ifade etti. Belediye olarak tarihi beldemiz Harput'ta çalışmalarımız devam edecek."

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Vakıflar Genel Müdürü Ertem, Harput'ta - Son Dakika


Son Dakika

Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, 3 hafta sonra Denizli'de sahada! Canlı anlatım Son Dakika: Türkiye'de 26 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 75 can kaybı, 2198 yeni vaka tespit edildi Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu Gölette cansız bedeni bulunan Afgan işçiyi oda arkadaşı öldürmüş