Son dakika haberi! Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı - Son Dakika

Son dakika haberi! Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı

09.04.2021 11:06
Son dakika haberi! Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı, System.String[]

Gelen son dakika haberlerine göre Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Akın mesajında, kuruluşunun 176. yıl dönümünde huzur ve güvenliğin teminatı olan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutladığını belirtti.

Gece gündüz demeden fedakarca görev yapan emniyet güçlerinin, halkın en zor anlarda sığındığı bir güven kapısı haline geldiğini vurgulayan Akın, çağın gereklerine uygun olarak hizmet kalitesini artırdığını ve teknik donanımını güçlendirdiğini ifade etti.

Vali Akın, Kırşehir'in geçmişte olduğu gibi bugün de asayiş ve güvenlik açısından en huzurlu iller arasında bulunduğuna işaret ederek, elde edilen bu başarının altında emniyet teşkilatının üstün gayretinin yanında kanunlara saygılı ve devletine bağlı Kırşehirlilerin büyük katkısı olduğunu aktardı.

Tecrübeli kadrosuyla suç ve suçlularla etkin mücadele eden polis teşkilatının, gerektiğinde devletin bekası ve kutsal değerler uğruna en değerli varlığı olan canını ortaya koyduğunu vurgulayan Akın, şunları kaydetti:

"Ülkemizin temel kurumlarından olan ve mazisindeki başarılarla milletimizin sevgisini ve güvenini kazanan polis teşkilatımızın tüm mensuplarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu duygularla, 176. kuruluş yıl dönümüne ulaşan Türk Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutluyor, görevini icra ederken şehitlik mertebesine ulaşan emniyet mensuplarımızı rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyorum. Halen görevi başında bulunan ve emekli olan teşkilat mensuplarımıza da aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum."

Son dakika haberi! Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi! Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Çad Cumhurbaşkanı, cephede hayatını kaybetti Son Dakika: Çad Cumhurbaşkanı, cephede hayatını kaybetti FETÖ'den müebbet hapis cezası alan eski Samsun Garnizon Komutanı Eken, koronavirüsten hayatını kaybetti FETÖ'den müebbet hapis cezası alan eski Samsun Garnizon Komutanı Eken, koronavirüsten hayatını kaybetti Kayıp atlarla ilgili tartışmaların odağındaki Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin MHP'den istifa etti Kayıp atlarla ilgili tartışmaların odağındaki Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin MHP'den istifa etti Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı Türk kulüplerine sürpriz çağrı: Gelin biz de kendi ligimizi kuralım Türk kulüplerine sürpriz çağrı: Gelin biz de kendi ligimizi kuralım Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı, halk oyunu oynadığı videosunu yayınladı Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı, halk oyunu oynadığı videosunu yayınladı Karın bölgesindeki aort damarı bir futbol topu genişliğine erişti! Doktorlar bile gözlerine inanamadı Karın bölgesindeki aort damarı bir futbol topu genişliğine erişti! Doktorlar bile gözlerine inanamadı Yere yatırıp üzerine çıktığı genci acımadan yumrukladı! Bir de o anları video çektirdi Yere yatırıp üzerine çıktığı genci acımadan yumrukladı! Bir de o anları video çektirdi