Vali Altıparmak, Balık Çiftliğini Gezdi - Son Dakika

Vali Altıparmak, Balık Çiftliğini Gezdi

11.07.2013 18:37
Vali Altıparmak, Balık Çiftliğini Gezdi, System.String[]

Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'ndeki balık çiftliklerini gezdi.

Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Atatürk Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'ndeki balık çiftliklerini gezdi.

Fakülteye gelen Altıparmak'ı, Rektör Prof. Dr. Hikmet Koçak, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Muhammed Atamanalp, Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Esat Mahmut Kocaman tarafından karşılandı.

Alabalık yetiştirme çiftliklerini ve havuzları gezen Altıparmak, tesisler hakkında Atamanalp'tan bilgi aldı.

Vali Altıparmak Atatürk Üniversitesinin gerek yerleşkesi itibarıyla gerekse insan kaynağı ve akademik kadrosuyla bölge için büyük bir varlık olduğuna dikkati çekerek, bu tesislerin Erzurum'daki balıkçılığın gelişmesine katkı sunduğunu ifade etti. - Erzurum

Vali Altıparmak, Balık Çiftliğini Gezdi

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Altıparmak, Balık Çiftliğini Gezdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

"Şu an daha fazlasını yapmıyorum" diyen ünlü model Anna Falchi tamamen soyunmak için şampiyonluğu bekliyor Rusya'daki görüntüler dünya gündeminde! Polisten kurtulmayı başaran protestocunun kaçma anı kamerada Kaymakamlık lojmanı lüks villa ile takas mı edildi? İYİ Partili vekil bomba iddiayı Bakan Soylu'ya sordu Yıldız Tilbe'nin son görüntüsü sevenlerini üzdü: Seni böyle görmeyelim İstanbul'a kar geri geliyor! Yarın öğleden sonra başlayacak, işte etkili olacağı ilçeler İran, Rus Sputnik V koronavirüs aşısının kullanımına onay verdi Son Dakika! Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'a füzeli saldırı girişimi hava savunma sistemleri sayesinde engellendi Pazar esnafını ziyaret eden İmamoğlu'na vatandaştan zor soru: Korona yok mu size?