Vali Atik'ten Engelliye Metin Oktay Forması - Son Dakika

Vali Atik'ten Engelliye Metin Oktay Forması

31.01.2019 17:44
Vali Atik'ten Engelliye Metin Oktay Forması, System.String[]

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, engelli Ömer Efe'ye Metin Oktay anısına basılan Galatasaray forması verdi.

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, engelli Ömer Efe'ye Metin Oktay anısına basılan Galatasaray forması verdi.

Vali Atik, 3 Aralık Dünya Engellilere Günü'nde Galatasaray forması sözü verdiği Efe'yi Siirt Taraftarlar Derneğinde ziyaret etti.

Atik, Siirtspor'un şampiyonluğa yakın olduğunu kaydederek, "Ömer kardeşimize sözümüz vardı, bugün o sözü gerçekleştirdik." dedi.

Atik'in kendisini mutlu ettiğini dile getiren Efe, "İlimize geldiği günden beri halkla iç içe, gençlerin ve engellilerin beklentilerine duyarlı olan valimiz gerçek bir Siirtlidir. Kendisini bu yaklaşımında dolayı kutluyorum."ifadesini kullandı.

Vali Atik, daha sonra Efe'ye Metin Oktay anısına basılan ve Galatasaray futbolcularının imzaladığı forma verdi.

Vali Atik'ten Engelliye Metin Oktay Forması
Vali Atik'ten Engelliye Metin Oktay Forması
Vali Atik'ten Engelliye Metin Oktay Forması

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali Atik'ten Engelliye Metin Oktay Forması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Sağlık Bakanlığı'ndan 81 ile yeni genelge! İzinler durduruldu, istifa ve emeklilik başvuruları kabul edilmeyecek Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Gökhan Özoğuz'un eleştirilerine Bakan Koca'dan yanıt: Suçumuz yok, sorumluluğumuz var Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yeniden ekranlara döneceğinin müjdesini verdi Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Son Dakika: ABD, Karadeniz'e göndereceği savaş gemisi bildirimini geri çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret! Yer sofrasında iftar yaptı Merve Boluğur'dan, Merve Boluğur'dan, "Kendine analar neler doğuruyor diyor musun?" diyen takipçisine çok konuşulacak yanıt Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Arı kovanlarının önüne halı serdi! Nedenini öğrenenler şaştı kaldı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı Vicdansız baba, çocuğunu rehin alıp damdan atmaya kalktı, küçük kızın feryadı herkesi ağlattı