Vali Aydın Baruş, mahalle ziyaretlerini sürdürdü - Son Dakika

Vali Aydın Baruş, mahalle ziyaretlerini sürdürdü

12.11.2019 15:58
Vali Aydın Baruş, mahalle ziyaretlerini sürdürdü, System.String[]

Malatya Valisi Aydın Baruş, mahalle ziyaretlerini sürdürdü.

Malatya Valisi Aydın Baruş, mahalle ziyaretlerini sürdürdü.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Aydın Baruş beraberinde İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İdare ve Denetim Müdürü İsmet Timur ile İskender, Melekbaba ve Kaynarca mahallerinde inceleme yaparak, muhtarları ziyaret etti.

Baruş, İskender Mahalle Muhtarı İsmet Kaplan, Melekbaba Mahalle Muhtarı Ali Demir ve Kaynarca Mahalle Muhtarı Mehmet Güner ile mahallelerindeki çalışmalarla ilgili bir süre sohbet etti.

Mahallelerin sıkıntı ve sorunları hakkında bilgiler alan Baruş, mahalleleri gezerek inceleme yaptı.

Baruş, mahalle esnafıyla sohbet ederek, hayırlı işler diledi.

Vatandaşların yaşadığı sorunlarla muhtarların bire bir ilgilendiğini anlatan Baruş, sıkıntıların giderilmesinde ilk adımın ve hizmet kapısının muhtarlıklar olduğunu kaydetti.

Muhtarlar ise ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirtti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali Aydın Baruş, mahalle ziyaretlerini sürdürdü - Son Dakika


Son Dakika

Kırmızı Oda'da rol alan Sema Keçik'in 2 yıl önce kendisinden 25 yaş küçük oyuncuyla aşk yaşaması yeniden gündem oldu Işıkları sökülüp, çeşmesi kırılan 600 yıllık Şahmelek Camii'ni talan edenler geride sadece bir kasket bıraktı Köylünün geçim kaynağı oldu! Koronavirüs sonrası kekik yağı satışları patladı Genç kızları tuzağa düşüren izdivacın damat adayı, son işinde kıskıvrak yakalandı Yönetmen yardımcılığını bırakan genç kadın, memleketine dönerek annesiyle ejder meyvesi üretimine başladı Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu İlginç hırsızlık: Soydukları marketten çelik kasayla birlikte 251 adet çikolata çaldılar "Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok" diyen Buse İskendereoğlu da koronavirüse yakalandı