Son Dakika Haberleri: Vali Bilmez, Karla Mücadele Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Vali Bilmez, Karla Mücadele Çalışmalarını Yerinde İnceledi

10 ay önce

Vali Bilmez, karla mücadele çalışmalarını yerinde incelediARDAHAN - Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, İl Özel İdaresi'nin karla mücadele çalışmalarını denetledi.

Vali Bilmez, karla mücadele çalışmalarını yerinde inceledi

ARDAHAN - Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, İl Özel İdaresi'nin karla mücadele çalışmalarını denetledi. Ekiplere çay ve tatlı ikramında bulundu.
Doğu Anadolu Bölgesinde kar ve tipi dolayısıyla çok sayıda köy yolu ulaşıma kapandı. Kapanan yolların yeniden ulaşıma açılması için İl Özel İdaresi ekipleri çalışma başlattı. Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, İl Özel İdaresi'nin karla mücadele çalışmalarını yerinde denetleyerek ekiplere çay ve tatlı ikramında bulundu.
Vali Bilmez, "İl Özel İdaremiz karla mücadele için bütün ilçelerimizde ekiplerini kurdu. Ardahan'da 30 ekip oluşturuldu. 24 saat esasına göre arkadaşlarımız karla mücadele faaliyetini yürütmektedir. Bugün de bu Çataldere'de yürütülen çalışmayı yerinde görmek için geldik. Arkadaşlarımız özveriyle çalışıyor. Vatandaşlarımızın yollarda mağdur olmamaları için bahara kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.
Öte yandan rüzgarın güneyden hafif, zaman zaman orta ve gece saatlerinden itibaren 30-50 kilometre hızda esmesi beklenen bölgede gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında olmak üzere Ardahan'da 17, Erzurum'da 12, Kars'ta 11, Ağrı'da 9, Erzincan'da 4, ve Iğdır'da 2 derece ölçüldü.Yaşlı Adam, Televizyon İzleme Yüzünden Tartıştığı Oğlunu Bıçakladı Ünlü Model Sarah Kohan, Aşkını İtiraf Etti: Senin İçin Deliriyorum

Son Dakika! Erkek Çocukları Para Karşılığı Öpüştüren Sosyal Medya Fenomeni Tutuklandı