Son Dakika Haberleri: Vali Büyükakın, Albay Ağaoğlu ile Bir Araya Geldi

Vali Büyükakın, Albay Ağaoğlu ile Bir Araya Geldi

2 yıl önce

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, Eskişehir İl Jandarma Komutanlığından Bilecik İl Jandarma Komutanlığı’na atanan Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu’nu ziyaret etti.

Vali Büyükakın, Albay Ağaoğlu ile Bir Araya Geldi, System.String[]

Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, Eskişehir İl Jandarma Komutanlığından Bilecik İl Jandarma Komutanlığı'na atanan Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu'nu ziyaret etti.


İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ağaoğlu tarafından karşılanan Vali Büyükakın, daha sonra şeref defterini imzaladı. Kıdemli Albay Ağaoğlu'na yeni görevinde başarılar dileyen Vali Büyükakın, "Bilecik'te vatandaşların güvenli ve huzurlu şekilde yaşamlarını sürdürmeleri için güvenlik kuvvetleri ile birlikte koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Kendisine yeni görevinde başarılar dilerim. Bilecik ve ülkemiz adına hayırlı olsun" dedi.


Vali Büyükakın'ın ziyaretinden onur duyduğunu ifade eden Kıdemli Albay Ağaoğlu, kentte asayişin sağlanması için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini belirtti. - BİLECİK

Haber Yayın Tarihi: 14.09.2018 04:17 Kaynak: İHA7 kız babası, çobanlık yaparak çocuklarını okutuyor
Arkadaşından yardım isteyen çocuk gelini, polisler kurtardı Emniyet müdürünün talimatı, domuz bağıyla bağlanan kadının hayatını kurtardı