Vali Çınar, Polis Karakolunu Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Çınar, Polis Karakolunu Ziyaret Etti

01.01.2012 16:47
Vali Çınar, Polis Karakolunu Ziyaret Etti, System.String[]

Muş polis karakol merkezini ziyaret eden Muş Valisi Ali Çınar, çalışmaları yerinde inceleyerek, görevli polislere yeni yılda başarı temennisinde bulundu.

Muş polis karakol merkezini ziyaret eden Muş Valisi Ali Çınar, çalışmaları yerinde inceleyerek, görevli polislere yeni yılda başarı temennisinde bulundu.

Beraberinde emniyet müdürü, cumhuriyet başsavcısı ve ağır ceza reisi ile birlikte polis karakolu merkezindeki yeni yıl hareketliliğini izleyen Vali Ali Çınar, görevli polislerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Çınar, 2011 yılında önemli çalışmalara imza atıldığını ve ülkenin her geçen yıl emin adımlarla daha ileriye gittiğini söyledi. Çınar, "2011 yılını tamamlayıp 2012 yılına girmiş bulunuyoruz, ülkemizde 2011 yılında çok güzel anlar yaşadığımız gibi elbette bazı üzücü hadiseler de yaşadık. Umut ediyor ve diliyoruz ki 2012 milletçe daha huzurlu, daha çok sağlıklı daha çok iyiliklerin olduğu, afetlerin olmadığı, mutlulukların çok olduğu, birlik ve beraberlik içerisinde yaşayacağımız, kamu hizmetlerinin daha fazla arttığı, insanların gerek kamu gerek özel gerek sivil toplum kuruluşları ve gerekse fert fert kaynaşmanın olacağı bir yıl ümit ediyoruz." dedi.

Vali Çınar, daha sonra şehri aracı ile gezip, herhangi bir sıkıntının olup olmadığını gözlemledi.

.

Vali Çınar, Polis Karakolunu Ziyaret Etti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Vali Çınar, Polis Karakolunu Ziyaret Etti - Son Dakika


Son Dakika

Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar