Vali Civelek'ten, ziyaretler - Son Dakika

Vali Civelek'ten, ziyaretler

14.11.2019 13:38
Vali Civelek'ten, ziyaretler, System.String[]

Muğla Valisi Esengül Civelek, Marmaris ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Muğla Valisi Esengül Civelek, Marmaris ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

Vali Civelek, ilk olarak Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mutlu Ayhan ve yeni yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Daha sonra Marmaris Deniz Ticaret Odasına geçen Civelek, Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bağlı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüştü.

Civelek, denizcilik sektörü ve oda faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Ardından Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'a ziyaret eden, Civelek, Oktay'a görevinde başarılar diledi.

Ziyaretleri sırasında Civelek'e Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy da eşlik etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali Civelek'ten, ziyaretler - Son Dakika


Son Dakika

Koronavirüs hastalarına yüksek dozda ilaç vererek öldüren doktorun kurbanlarından biri de Türk olabilir Masa ve sandalyelerin kaldırıldığı AVM'de, yerde yemek yediler 3 büyükler, Diego Costa'yı kadrosuna katmak için teklif yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Fitne ateşi" yorumu sonrası AK Partili isimlerden Arınç'a peş peşe istifa çağrısı Çöp kamyonuna çarpan motosiklet sürücüsü ve arkadaşı yaşamını yitirdi Öfkelenen koca, hareket halindeki araçtan eşini attı! Talihsiz kadın feci şekilde can verdi İl Kongresi'nde salondakileri sessiz bulan Erdoğan'dan sitem: Eskiden salonlar sürekli olarak alkışlarla inlerdi 'Kim Milyoner Olmak İster' programına katılan yarışmacı ablasına yaptıklarıyla şaşırttı! Tuvalete kilitleyip, kelepçelemiş