Vali Coş Tsy'de Adana Şube Yöneticilerini Kabul Etti - Son Dakika

Vali Coş Tsy'de Adana Şube Yöneticilerini Kabul Etti

02.01.2012 14:40
Vali Coş Tsy'de Adana Şube Yöneticilerini Kabul Etti, System.String[]

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Adana Şubesi yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Vali Coş, TSYD Genel Merkezi yönetim kurulu üyesi Adnan Poyraz, Asbaşkan Kurtul Çakın, Şube Sekreteri Hüseyin Sungur, yönetim kurulu üyesi Serkan Şenyürek, Hasan Hüseyin Türk ve Şube Müdürü Mehmet Önal'ı kabulünde, Adana sporu ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Adana'nın sadece sporda değil, her alanda başarıyı yakalamayı hedefleyen bir il olduğunu belirten Coş, TSYD'nin oldukça saygın bir kimliği bulunduğunu ve sporun başarısı için gerekeni yaptığını kaydetti.

Coş, Adana'da sporun 7'den 70'e herkes tarafından yapılmasını arzu ettiklerini ifade ederek, şu değerlendirmede bulundu:

"Adana Süper Ligde temsil edilmeli. Ama bu hemen olmaz. Adana'daki kulüplerimiz köklü. Bu bazen dezavantaj olabiliyor. Geçmişte yöneticilik yapanlar sıkıntı yaratmış olabiliyor. Bu nedenle herkes kulüplere sahip çıkmayabiliyor. Yani kimse para vermek istemeyebilir. Ancak, bu kulüplerin başarısı için herkes taşın altına elini koymalı. El birliğiyle bir şeyler yapılmalı. Şimdi değilse bile Adana takımlarını Süper Ligde kısa sürede göreceğimiz inancındayım."

Coş, taraftarların "fanatik olmaması" dileğinde bulunarak, "Spor, asla hayatı sona erdirecek bir sevda değil. Sporun kalkınması için üzerime düşen görevi yerine getirmeye çalışacağım. Burada özellikle medyaya da büyük görevler düşüyor" ifadeleri kullandı.

Poyraz ise TSYD'nin uluslararası bir kimlikle görevini yerine getirmeye çalıştığını, Adana sporunun başarısı için de üzerine düşeni fazlasıyla yapacağını kaydetti.

TSYD şube yöneticileri Vali Coş'a masa saati armağan ederken, yakasına TSYD rozeti taktı.

Coş, rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi olan TSYD Adana Şube Başkanı Nihat Geven'e de acil şifalar diledi.

- ADANA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Coş Tsy'de Adana Şube Yöneticilerini Kabul Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İsrail kara operasyonu başlattı, Gazze'den göç başladı İsrail kara operasyonu başlattı, Gazze'den göç başladı Son Dakika: İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattı Son Dakika: İsrail ordusu, Gazze Şeridi'ne kara operasyonu başlattı İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler ABD'de tamamen aşılanmış kişiler maske ve mesafe kurallından muaf olacak ABD'de tamamen aşılanmış kişiler maske ve mesafe kurallından muaf olacak Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü "Harvard mezunuyum" diyen Nusret Gökçe'nin hikayesi çok başka çıktı Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem
Advertisement