Vali Daşöz'e Ziyaretler - Son Dakika

Vali Daşöz'e Ziyaretler

11.01.2012 18:20
Vali Daşöz'e Ziyaretler, System.String[]

MHP Manisa Milletvekili Sümer Oral ile gazeteci Yavuz Donat ve Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, Vali Halil İbrahim Daşöz'ü makamında ziyaret etti.

MHP Manisa Milletvekili Sümer Oral ile gazeteci Yavuz Donat ve Manisa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertuğrul Aytaç, Vali Halil İbrahim Daşöz'ü makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Vali Daşöz'e görevinde başarılar dileyen Manisa Milletvekili Sümer Oral, "Bundan sonra Manisa için sık sık temasımız olur. Tecrübenizle, bilginizle, Manisa'mıza çok ciddi hizmetler yapacağınızdan hiç endişem yok." dedi.

Gazeteci Yavuz Donat ise Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ile Manisa Gazeteciler Cemiyeti işbirliğiyle düzenlenen 2011 Basın Ödülleri Yarışması ödül törenine katılmak için Manisa'da olduklarını belirterek, Vali Daşöz-e görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Halil İbrahim Daşöz ise, Manisa Milletvekili Sümer Oral ile gazeteci Yavuz Donat'a ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Daşöz'e Ziyaretler - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

SİHA korkusu bunu da yaptırdı! Sözde Karabağ lideri Harutyunyan taktik toplantısını anaokulunda gerçekleştirdi 'Trabzon' paylaşımıyla büyük tepki çeken CHP'li Kılınç, adliye önünden fotoğraf paylaştı Tuzla'da yaklaşık bir ton çürümüş balık yakalandı Alkollüyken zincirleme trafik kazasına karışan Ahmet Kural'a hapis istemiyle dava açıldı Karadeniz hamsisi tezgahlara inince fiyat 40 TL'den 15 TL'ye düştü 1966 model cipi 25 bin lira harcayarak adeta 2020 modele dönüştürdü Camideki görüntü İlber Ortaylı'yı kızdırdı: Bu ne zevksizlik Hatay saldırısını düzenleyen teröristlerin Amanoslar'a geldikleri paramotorlar ele geçirildi