Vali Daşöz, Manisa Girişimciler Derneği'nin Konuğu Oldu - Son Dakika

Vali Daşöz, Manisa Girişimciler Derneği'nin Konuğu Oldu

05.01.2012 13:00
Vali Daşöz, Manisa Girişimciler Derneği'nin Konuğu Oldu, System.String[]

Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, girişimciler derneğinin düzenlediği etkinliğe katıldı.

Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, girişimciler derneğinin düzenlediği etkinliğe katıldı.

Manisa Girişimciler Derneği tarafından her ay düzenlenen "Ayın Konuğu" etkinliğine katılan Daşöz, Manisa'da göreve başlamasının ardından Manisa ve Manisalılar ile ilgili izlenimlerini anlattı.

Daşöz, Ege Bölgesi'nde ilk kez görev yaptığını, Manisa'daki görevi sayesinde Manisalıları ve Ege Bölgesi'ni tanıma fırsatı bulduğunu ifade etti.

Sivil toplum örgütlerinin önemine işaret eden Daşöz, sivil toplum örgütü temsilcileri ve şehrin ileri gelenlerinin zaman zaman biraraya gelerek şehrin sorunlarını çözümü noktasında birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Daşöz, Manisa Girişimciler Derneği'nin Konuğu Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu