Vali Demir, Çardak ve Acıpayam İlçelerinde İncelemelerde Bulundu - Son Dakika

Vali Demir, Çardak ve Acıpayam İlçelerinde İncelemelerde Bulundu

8 yıl önce

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Çardak ve Acıpayam ilçelerine bağlı beldelerde incelemelerde bulundu.

Vali Demir, Çardak ve Acıpayam İlçelerinde İncelemelerde Bulundu, System.String[]

Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Çardak ve Acıpayam ilçelerine bağlı beldelerde incelemelerde bulundu. Belediye başkanlarını makamında ziyaret ettikten sonra vatandaşlarla da biraraya gelerek sohbet etti ve sıkıntılarını dinledi.


Vali Demir, Çardak Kaymakamı Halil Avşar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Oklu, İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Taş, İl Çevre ve Şehircilik Müdürü İbrahim Özsoy, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Reşat Erdoğan ile İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Ergün Çolakoğlu ile birlikte ilk olarak Gemiş beldesine gitti. Belediye Başkanı Adem Aybar'dan bilgi alan Demir, daha sonra Beylerli Belediye Başkanı Zeki Ayna'yı da ziyaret ederek problemlerini dinledi. Ardından Acıpayam ilçesine bağlı Yeşilyuva beldesine hareket etti. Burada Acıpayam Kaymakamı Uğur Kalkar ile birlikte Belediye Başkanı Ahmet Bakırtaş'ı makamında ziyaret eden Vali Demir, esnaf ziyaretlerinde de bulunarak, beldeye eski belediye başkanının adıyla kazandırılan parkı gezdi. Daha sonra Yeşildere Belediye Başkanı Alim Oktay, Yumrutaş Belediye Başkanı Muzaffer Yılmaz ve Dodurga Belediye Başkanı Ömer Deniz'i de ziyaret ederek, vatandaşlarla biraraya geldi. Yazır beldesinde de incelemelerde bulunan Vali Demir ve beraberindekiler, Belediye Başkanı İmdat Altun'u ziyaretin ardından tarihi Hacı Ömer Camisi'ne gezdi. Demir, tarihi çok eski yıllara dayanan caminin restorasyon çalışmaları için yetkililerle görüşeceğini söyledi. Heyet daha sonra Kumavşarı Belediye Başkanı Ali Rıza Onaç, Darıveren Belediye Başkanı Davut Oymak, Dedebağ Belediye Başkanı Reşat Acar, Akalan Belediye Başkanı Hakan Şahal, Alaattin Belediye Başkanı Ramazan Tuzcu ve Yassıhöyük Belediye Başkanı Halil Özonuk'u da ziyaret ederek, çalışmaları ve problemleri hakkında bilgi aldı. Akalan'da kavun ve karpuz üreticileriyle biraraya gelen Vali Abdülkadir Demir, sıkıntılarnı ilk ağızdan dinledi.

Haber Yayın Tarihi: 17.08.2012 12:57 Kaynak: CHASon Dakika

"Bu çocuklar benden mi?" diye sorduğu eşini boğazını keserek öldürdü
Dededen toruna uzanan 34 yıllık tapu sorunu çözüldü Kadir'e üniversite sınavına hazırlanması için cezaevinde özel eğitmen desteği veriliyor