Son Dakika Haberleri: Vali Demir Şehit Aileleriyle Kahvaltıda Buluştu

Vali Demir Şehit Aileleriyle Kahvaltıda Buluştu

3 ay önce

Uşak Valisi Salim Demir, Samsun'dan Uşak'a ziyarete gelen şehit aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Vali Demir Şehit Aileleriyle Kahvaltıda Buluştu, System.String[]
Uşak Valisi  Salim Demir,  Samsun'dan  Uşak'a ziyarete gelen şehit aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Uşak Öğretmenevi'nde ki kahvaltının ardından gazetecilere açıklamada bulunan  Vali Demir,  Samsun'da görev yaptığı sırada şehit düşen  Piyade Çavuş Fikret Özer ve  Piyade  Komando Teğmen Ahmet Altunoğlu'nun ailelerinin kendisini ziyarete geldiğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demir, "Samsun'un  Canik,  Atakum ve  İlkadım ilçelerinde kaymakam olarak görev yaptığım zaman çok güzel anılarımız oldu. Fikret Özer ve Ahmet Altunoğlu görevim sırasında şehit oldular. Ailelerini sürekli ziyaret ederdik, onlarda bizi ziyaret ederlerdi. Geldikleri için onlara çok teşekkür ederim." dedi.

Şehit  Piyade Çavuş Fikret Özer'in babası Fikret Özer de tek oğlunun 19 Ekim 2011'de  Hakkari'nin  Çukurca ilçesinde şehit düştüğünü belirterek, "Valimiz, oğlum şehit olduktan sonra bizi sürekli ziyarete geldi, bir aile gibi olduk, biz de buraya onu ziyarete geldik." ifadelerini kullandı.

Şehit  Piyade  Komando Teğmen Ahmet Altunoğlu'nun babası Mehmet Altunoğlu da, oğlunun  1 Mayıs 2010'da  Diyarbakır'ın  Lice ilçesine bağlı Abalı Köyü Jandarma Karakolu'da silahlı çatışma sırasında şehit düştüğünü söyledi.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Dilan Çiçek Deniz'in Ateşli Sahneleri Başını Yaktı! Sevgilisi Anında Terk Etti Serena Williams'ı Eşi Arkasından İterek Jete Bindirdi
Son Anket Açıklandı! 3 Parti Barajı Geçti, İyi Parti ve HDP Çakıldı