Son Dakika Haberleri: Vali Demir Şehit Aileleriyle Kahvaltıda Buluştu

Vali Demir Şehit Aileleriyle Kahvaltıda Buluştu

12 ay önce

Uşak Valisi Salim Demir, Samsun'dan Uşak'a ziyarete gelen şehit aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Vali Demir Şehit Aileleriyle Kahvaltıda Buluştu, System.String[]
Uşak Valisi Salim Demir, Samsun'dan Uşak'a ziyarete gelen şehit aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Uşak Öğretmenevi'nde ki kahvaltının ardından gazetecilere açıklamada bulunan Vali Demir, Samsun'da görev yaptığı sırada şehit düşen Piyade Çavuş Fikret Özer ve Piyade Komando Teğmen Ahmet Altunoğlu'nun ailelerinin kendisini ziyarete geldiğini belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demir, "Samsun'un Canik, Atakum ve İlkadım ilçelerinde kaymakam olarak görev yaptığım zaman çok güzel anılarımız oldu. Fikret Özer ve Ahmet Altunoğlu görevim sırasında şehit oldular. Ailelerini sürekli ziyaret ederdik, onlarda bizi ziyaret ederlerdi. Geldikleri için onlara çok teşekkür ederim." dedi.

Şehit Piyade Çavuş Fikret Özer'in babası Fikret Özer de tek oğlunun 19 Ekim 2011'de Hakkari'nin Çukurca ilçesinde şehit düştüğünü belirterek, "Valimiz, oğlum şehit olduktan sonra bizi sürekli ziyarete geldi, bir aile gibi olduk, biz de buraya onu ziyarete geldik." ifadelerini kullandı.

Şehit Piyade Komando Teğmen Ahmet Altunoğlu'nun babası Mehmet Altunoğlu da, oğlunun 1 Mayıs 2010'da Diyarbakır'ın Lice ilçesine bağlı Abalı Köyü Jandarma Karakolu'da silahlı çatışma sırasında şehit düştüğünü söyledi.ABD Savunma Bakanı: Münbiç İçin Türkiye İle Eğitimler 3 Gün İçinde Başlayabilir Tarlada 'Altın Vuruş' Yapan Genç Hayatını Kaybetti

AK Parti'de 2 Numaralı İsim Numan Kurtulmuş Oldu