Vali Demirtaş kadınları ağırladı - Son Dakika

Vali Demirtaş kadınları ağırladı

28.10.2020 00:57
Vali Demirtaş kadınları ağırladı, System.String[]

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, sorun ve taleplerini dile getirmek üzere belediyeye gelen kadınlar ile bir araya geldi.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, sorun ve taleplerini dile getirmek üzere belediyeye gelen kadınlar ile bir araya geldi.

Mardin'in Artuklu ilçesi İstasyon Mahallesi sakinlerinden oluşan bir grup kadın Mardin Büyükşehir Belediyesine gelerek sorun ve taleplerini Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Vali Mahmut Demirtaş'a iletti. Mahalle sakinlerini tek tek dinleyen Vali Demirtaş, "Yaptığımız hizmetlerin yanında vatandaşlarımızın da doğal olarak talepleri oluyor. Bugün misafir ettiğimiz İstasyon Mahallemizin sakinlerini dinleme fırsatımız oldu. Bu mahallemizde yaşayan kadınlarımız hava kirliliğinden şikayetleri olduğunu söylediler. Vatandaşlarımızın buna benzer yol ve su talepleri de oluyor. İmkanlar dahilinde her vatandaşımızın talebini karşılıyoruz. Gün içerisinde belediyemize onlarca talep geliyor. Çalışma arkadaşlarıma bunun talimatını verdim. Tüm vatandaşlarımızın taleplerine karşılık veriyoruz. Enerjimizin büyük bir bölümünü yol ve su sorununa harcıyoruz. Kış gelmeden bu sorunları çözme noktasına geleceğiz" dedi.

Kadınlar da kendilerini dinleyip sorunları ile yakından ilgilenen Vali Demirtaş'a teşekkür etti. - MARDİN

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Vali Demirtaş kadınları ağırladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bir Başkadır dizisindeki görsel mesajlar ne anlama geliyor? Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, dünyanın heyecanla beklediği koronavirüs aşısıyla ilgili hem tarih hem de adet verdi 9 yıl sonra ekranlara dönen İbo Show'un bu haftaki konukları belli oldu Son Dakika! Kemal Kılıçdaroğlu-Alaattin Çakıcı gerginliğine Bahçeli de dahil oldu: Mafya demek rezilliktir Meteoroloji uyardı! Bazı illerde sağanak ve kar yağışı bekleniyor "9 Kere Leyla" filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti Balıkçıların ağına bu kez tarihi değeri yüksek heykel takıldı Şuşa'da Türk bayrağını gören Rus gazeteci şaşkınlığını gizleyemedi: Türkiye'nin buradaki varlığını saklamıyorlar