Son Dakika Haberleri: Vali Deniz, Beşiri İlçesini Ziyaret Etti

Vali Deniz, Beşiri İlçesini Ziyaret Etti

9 gün önce

Batman Valisi Ahmet Deniz, Beşiri ilçesini ziyaret etti.

 Batman Valisi Ahmet Deniz, Beşiri ilçesini ziyaret etti.

Vali Deniz, Beşiri Belediye Başkan Vekili Kaymakam Mustafa Maslak ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Bahçepınar ile Beşpınar köyündeki ilkokulunu ziyaret etti.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Deniz, onlara kitap hediye etti.

Vali Deniz, öğrencilere kitap okuma tavsiyesinde bulundu, okula düzenli gelmeyen öğrencilerin bulunduğunun belirtilmesi üzerine de okul idarecilerine, devamsızlık yapan öğrencilerin velilerinin ziyaret edilmesi talimatını verdi.

Okumadan mesafe alınamayacağını anlatan Deniz, "Öğrencileri hayvancılık ve ev işlerinde çalıştırıp okula göndermeyenlere cezai işlem başlatın. Artık imkanlarımız var. Ben 1999 yılında Silvan'da kaymakamken evlere tek tek gidip öğrenci alıp okula, eğitime kazandırıyordum. Çocuk, karneyi alana kadar herhangi bir işte çalışmayacak." ifadelerini kullandı.

Vali Deniz, daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.ABD Senatosu Onayladı! Pompeo, ABD Dışişleri Bakanı Oldu MHP'de Şok İstifa! Bursa Milletvekili İyi Parti'ye Geçti

ABD'den Suriye Açıklaması: Çekilme Yok, İşi Daha Da Büyüteceğiz! Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Adaylığı Dilekçesi Hazırlandı