Vali Doğan, Gölyazı Karakolu'nu Hizmete Açtı - Son Dakika

Vali Doğan, Gölyazı Karakolu'nu Hizmete Açtı

18.05.2012 19:40
Vali Doğan, Gölyazı Karakolu'nu Hizmete Açtı, System.String[]

Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, protokol üyeleriyle birlikte, Cihanbeyli'ye bağlı Gölyazı Beldesi Jandarma Karakolu'nun açılışını gerçekleştirdi.

Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, protokol üyeleriyle birlikte, Cihanbeyli'ye bağlı Gölyazı Beldesi Jandarma Karakolu'nun açılışını gerçekleştirdi.

Vali Doğan, açılışta yaptığı konuşmada, Gölyazı halkının, vatandaşlık sorumluluğu bilinci içinde vergilerini tam olarak ödediğini, vatanına, ülkesine bağlı olduğunu söyledi.

Mevlana'nın "Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşır" sözünü hatırlatan Doğan, devletin vatandaşları arasında hiç bir ayrım gözetmeksizin hizmetlerini vermeye çalıştığını, şimdi de Gölyazı ve bölgenin güvenliğini sağlamak için jandarma karakolu inşa edildiğini belirtti.

Konya Milletvekili Mustafa Kabakcı'nın yaptığı konuşmanın ardından Gölyazı Jandarma Karakolu, Doğan, Kabakçı, Konya Garnizon Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Yılmaz Özkaya, Cihanbeyli Kaymakamı Kemal Kızılkaya, Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Ali Önal ve Gölyazı Belediye Başkanı Mulla Şimşek tarafından, birlikte kurdelenin kesilmesiyle hizmete açıldı.

Vali Doğan, ardından, protokol üyeleriyle birlikte Gölyazı Belediye Başkanı Mulla Şimşek'i makamında ziyaret etti. Doğan, beldenin sorunları hakkında Şimşek'ten bilgi aldı. Şimşek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek,

"Beldemizin sorunlarına kayıtsız kalmayan, bize destek olan tüm devlet yetkililerine teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra Vali Doğan ve protokol üyeleri, Belediye Parkı'nda verilen yemeğe katılarak, vatandaşlarla sohbet etti.

Protokol üyeleri son olarak da Tuz Gölü'ne gitti. Burada yetkililerden bilgi alan Vali Doğan, göl kıyısında hatıra fotoğrafı çektirdi.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Doğan, Gölyazı Karakolu'nu Hizmete Açtı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Hatay'daki patlamanın ardından ilk görüntüler geldi Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı İlk defa Ay'ın güneş gören yüzünde su bulundu Beşiktaş, Yukatel Denizlispor'u deplasmanda 3-2 yendi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ersin Tatar arasında dikkat çeken diyalog: Kapalı Maraş'ta piknik yapalım Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu