Vali İpek, Esnafla İftarda Bir Araya Geldi - Son Dakika

Vali İpek, Esnafla İftarda Bir Araya Geldi

05.06.2017 09:46
Vali İpek, Esnafla İftarda Bir Araya Geldi, System.String[]

Sinop Valisi Hasan İpek, Boyabat ilçesinde esnaflarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sinop Valisi Hasan İpek, Boyabat ilçesinde esnaflarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

İpek, Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimi tarafından Boyabat Kalebağı mesire alanında düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Vali İpek, iftar öncesi alandaki misafirlerin masalarını ziyaret ederek esnaflarla bir süre sohbet etti. İpek, iftar yemek sonrası Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Feyzullah Öztürk'e organizasyonu için teşekkür etti.

İftar yemeğine İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İlçe Emniyet Müdürü Oktay Çavdar, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Erdal Yıldız, İlçe Müftüsü İsa Sağlam, Sinop Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mehmet Yüksel ve çok sayıda esnaf katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali İpek, Esnafla İftarda Bir Araya Geldi - Son Dakika


Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı