Vali Işık, spor yatırımlarını yerinde inceledi - Son Dakika

Vali Işık, spor yatırımlarını yerinde inceledi

05.05.2021 11:47
Vali Işık, spor yatırımlarını yerinde inceledi, System.String[]

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, Organize Sanayi Bölgesindeki Sentetik Futbol Sahası ile birlikte Dereköy mevkisi üzerinde yapım çalışmaları süren Fikret Ünlü Atış Poligonu ve tesis binasında incelemelerde bulundu.

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, Organize Sanayi Bölgesindeki Sentetik Futbol Sahası ile birlikte Dereköy mevkisi üzerinde yapım çalışmaları süren Fikret Ünlü Atış Poligonu ve tesis binasında incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek'in de katıldığı ziyaret ve incelemeler sırasında Vali Işık, yapım çalışmaları süren tesisler hakkında İl Müdürü Bebek ve ilgililerden bilgi aldı.

Vali Işık, ziyaret ve incelemelerinin sonunda özellikle gençlerin daha modern tesislerde spor yapmalarına imkan sağlayacak olan ve yıl sonu itibariyle hizmet vermesi hedeflenen yatırımların kente kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali Işık, spor yatırımlarını yerinde inceledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kademeli normalleşmede yeni iddia! Hedef yaz sezonunu 'en yasaksız' haliyle geçirebilmek Kademeli normalleşmede yeni iddia! Hedef yaz sezonunu 'en yasaksız' haliyle geçirebilmek Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı Mide bulandıran olay! Takdir belgesi karşılığında kız öğrencilere cinsel istismarda bulundu Mide bulandıran olay! Takdir belgesi karşılığında kız öğrencilere cinsel istismarda bulundu Alaattin Çakıcı, isim vermeden Sedat Peker'e tepki gösterdi: İnsan sapla samanı birbirinden ayırmalı Alaattin Çakıcı, isim vermeden Sedat Peker'e tepki gösterdi: İnsan sapla samanı birbirinden ayırmalı Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor Normalleşmenin detayları belli oldu: Akşam sokak kısıtlaması devam edecek, esnaf tedbirli açılıyor Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: Beşiktaş için canımı veririm Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: Beşiktaş için canımı veririm Mucize Doktor dizisinden final kararı! 64'üncü bölümde ekranlara veda edecek Mucize Doktor dizisinden final kararı! 64'üncü bölümde ekranlara veda edecek 32 yaşındaki kadın, odasının kapısına asılı halde bulundu 32 yaşındaki kadın, odasının kapısına asılı halde bulundu
Advertisement