Son Dakika Haberleri: Vali Kahraman'dan Obeziteli Gence Yardım Eli

Vali Kahraman'dan Obeziteli Gence Yardım Eli

3 yıl önce

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Mongüş ailesini ziyaret etti.

Vali Kahraman'dan Obeziteli Gence Yardım Eli, System.String[]
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Fatih Mahallesi'nde ikamet eden Mongüş ailesini ziyaret etti.

Mongüş ailesinin iki oğlundan birisi olan büyük oğulları Emre Mongüş'ün (22) geçtiğimiz aylarda inşaatta çalıştığı sırada kaza sonucu hayatını kaybetmesi üzerine taziyelerini ileten Vali Kahraman, Annesi Birsen ve Babası Asım Mongüş'e sabırlar diledi. Vali Kahraman, öte yandan Möngüş ailesinin 20 yaşında ki obezite hastalığı ile mücadele eden oğulları Tahsin Möngüş'ün en kısa zamanda tedavisine başlanması için Halk Sağlığı Müdürlüğü idarecilerine talimat verdi.

Gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Anne Birsen Mongüş, bir oğlunu inşaatta kaza sonucu kaybettiğini diğer oğlunun ise obezite rahatsızlığı ile mücadele ettiğini dile getirdi. Vali Kahraman'ın Mongüş ailesinin sıkıntılarına ortak olmasının kendilerine büyük bir moral olduğunu söyleyen Birsen Mongüş, oğlunun tedavisi için göstermiş olduğu duyarlılığından dolayı teşekkürde bulunarak, dua etti.

Vali Süleyman Kahraman ise, Erzincan Valiliği olarak her zaman vatandaşların yanında olduklarını dile getirerek, "yaşanan talihsiz kazada yaşamını yitiren gencecik kardeşimize Allah'tan rahmet sizlere sabır diliyorum. Sağlık ekiplerimiz Tahsin kardeşimiz için gerekli girişimleri yapacaklar. Erzincan'daki İlk uygulamaların ardından ne gerekiyorsa Valilik olarak üzerimize düşen görevi yapacağız." dedi. - ERZİNCANYeni Zelanda Saldırganının Ailesi: Özür Dileriz, Sadece Eve Gidip Saklanmak İstiyoruz Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş