Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret - Son Dakika

Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret

05.01.2012 15:51
Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret, System.String[]

Karaman Valisi Süleyman Kahraman, eğitim öğretimin bir ülkenin en önemli değeri olduğunu söyledi.

Karaman Valisi Süleyman Kahraman, eğitim öğretimin bir ülkenin en önemli değeri olduğunu söyledi.

Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu'nu ziyaretinde konuşan Vali Kahraman, eğitimin insanı insan yapan önemli bir değer olduğunu belirterek, "Çocuklar bizim geleceğimizdir. Bu nedenle onların eğitim ve öğretiminin sağlıklı olması geleceğimizin teminatıdır" dedi. Eşi Muhsine Kahraman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Baldız ve İl Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy'un da kendisine eşlik ettiği ziyarette öğrencilerin hazırladığı sergiyi de gezen Vali Kahraman, "Bugün burada çocuklarımızın el emeklerini, göz nurlarını görmek bizleri hem sevindiriyor, hem de umutlandırıyor. Gerçekten de onların her biri bizim geleceğimiz. Onların aldığı eğitim de geleceğimizin teminatı. Hepsini kutluyorum" dedi.

Okul Müdürü Tanju Yıldırım'dan okulla ve okulun çalışmaları ile ilgili bilgi alan Vali Kahraman öğrencilerin gerçekleştirdiği dilek feneri deneyini de takip etti. Yapılan değerli çalışmaların kendisini memnun ettiğini söyleyen Vali Kahraman "Öğrencilerimiz dilek feneri adlı deneyi gerçekleştirirken aslında bu milletin dileklerine de tercüman olmuşlardır. Biz öğrencilerimizden ülkemizin geleceğini inşa etmelerini bekliyoruz. Biz öğrencilerimizden geçmişimizi yaşatmalarını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Ziyaret, okulla ilgili sunumdan sonra verilen yemekle sona erdi. - KARAMAN

Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Türkiye'den Yunan Başpiskopos İeronimos'un İslam'ı hedef alan sözlerine sert tepki: Şiddetle kınıyoruz Brezilya, Çin'in geliştirdiği koronavirüs aşısına acil kullanım onayı verdi Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim 17 yaşındaki TikTok fenomeni cinayet şüphelisi oldu: Annesi ve amcasını öldürdü Sivasspor'un karda oynanan Başakşehir maçında sahaya beyaz formayla çıkması dünya gündeminde