Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret - Son Dakika

Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret

05.01.2012 15:51
Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret, System.String[]

Karaman Valisi Süleyman Kahraman, eğitim öğretimin bir ülkenin en önemli değeri olduğunu söyledi.

Karaman Valisi Süleyman Kahraman, eğitim öğretimin bir ülkenin en önemli değeri olduğunu söyledi.

Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu'nu ziyaretinde konuşan Vali Kahraman, eğitimin insanı insan yapan önemli bir değer olduğunu belirterek, "Çocuklar bizim geleceğimizdir. Bu nedenle onların eğitim ve öğretiminin sağlıklı olması geleceğimizin teminatıdır" dedi. Eşi Muhsine Kahraman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Baldız ve İl Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy'un da kendisine eşlik ettiği ziyarette öğrencilerin hazırladığı sergiyi de gezen Vali Kahraman, "Bugün burada çocuklarımızın el emeklerini, göz nurlarını görmek bizleri hem sevindiriyor, hem de umutlandırıyor. Gerçekten de onların her biri bizim geleceğimiz. Onların aldığı eğitim de geleceğimizin teminatı. Hepsini kutluyorum" dedi.

Okul Müdürü Tanju Yıldırım'dan okulla ve okulun çalışmaları ile ilgili bilgi alan Vali Kahraman öğrencilerin gerçekleştirdiği dilek feneri deneyini de takip etti. Yapılan değerli çalışmaların kendisini memnun ettiğini söyleyen Vali Kahraman "Öğrencilerimiz dilek feneri adlı deneyi gerçekleştirirken aslında bu milletin dileklerine de tercüman olmuşlardır. Biz öğrencilerimizden ülkemizin geleceğini inşa etmelerini bekliyoruz. Biz öğrencilerimizden geçmişimizi yaşatmalarını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Ziyaret, okulla ilgili sunumdan sonra verilen yemekle sona erdi. - KARAMAN

Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Vali Kahraman ve Eşinden İlköğretim Okuluna Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici