Son Dakika Haberleri: Vali Kahraman Veda Ziyaretlerine Esnaf ve Vatandaşlardan Başladı

Vali Kahraman Veda Ziyaretlerine Esnaf ve Vatandaşlardan Başladı

3 yıl önce

Erzincan’da yaklaşık 20 ay görev yapan Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliği’ne atandı.

Vali Kahraman Veda Ziyaretlerine Esnaf ve Vatandaşlardan Başladı, System.String[]
Erzincan'da yaklaşık 20 ay görev yapan Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Valiler Kararnamesi ile Merkez Valiliği'ne atandı.

Erzincan'da ilk veda ziyaretine esnaf ve vatandaşlardan başlayan Vali Süleyman Kahraman, Vakıflar İş Hanı ve Ordu Caddesi üzerindeki esnaf ve vatandaşlar ile görüşerek, her kişiden helallik istedi. Bu durum karşısında üzüntülü olduklarını dile getiren vatandaşlar ise Vali Kahraman'ı hiçbir zaman unutmayacaklarını vurguladılar.

Vali Süleyman Kahraman, kendisine duyulan bu ilgiye karşı duygulandığını ifade ederek, "İlimizin sosyo-ekonomik gelişmesinde, devlet vatandaş kucaklaşmasında çok iyi mesafeler alındığına inanıyorum. Devlet olarak her zaman halkımızın yanında olduk. Halkımızın yaşam kalitesini arttırmak, huzur ve güvenini sağlamak amacıyla önemli projeleri vatandaşlarımızın hizmetine sunduk" dedi. - ERZİNCANİş Kadını Leyla Alaton: Erdoğan'ı Son Derece Feminist Buluyorum İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Çin Borsasından Bir Günde 1,6 Milyar Dolar Çıktı