Son Dakika Haberleri: Vali Kamçı, Teog Birincilerini ve Öğretmenlerini Ödüllendirdi

Vali Kamçı, Teog Birincilerini ve Öğretmenlerini Ödüllendirdi

4 yıl önce

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG), soruların tümüne doğru cevap veren, Malatya ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri için Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen törenle öğrencilere tablet, öğretmenlerine ise başarı belgesi verildi.

Vali Kamçı, Teog Birincilerini ve Öğretmenlerini Ödüllendirdi, System.String[]
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'nda (TEOG), soruların tümüne doğru cevap veren, Malatya ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri için Valilik Toplantı Salonu'nda düzenlenen törenle öğrencilere tablet, öğretmenlerine ise başarı belgesi verildi.

Vali Süleyman Kamçı'nın talimatı ile hazırlanan ve hayata geçirilen Öğretmenimle El Ele Projesi kapsamında, Milli Eğitim Bakanlığınca, 2015-2016 TEOG Sınavında 8. sınıf öğrencilerinden 13 öğrenci tam puan almayı başarmıştır. Tam puan almayı başaran 13 öğrenci tablet bilgisayar ve öğrencilerin koçluğunu yürüten 15 öğretmende başarı belgeleri ile ödüllendirildi. Törene Vali Yardımcısı Dr. M. Şamil Horasanlı, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve okul müdürleri de katıldı. Tören öncesi Vali Kamçı, öğrencilerin duygu ve düşüncelerini aldı. Öğrenciler, öğretmenleri ve ailelerinin desteği ile başarılı olduklarını, projenin de başarılarında çok büyük katkısı olduğunu dile getirdi. Kamçı, çalışmanın ve başarının sınırı olmadığını ifade etti. Kamçı, "Ne kadar iyi çalışırsanız ne kadar gayretli olursanız bu gayretinizin meyvesini alırsınız. Emeğinizin karşılığını aldığınız zaman hem siz hem aileniz hem de bizler çok seviniriz. İleride bu ülkenin geleceğinde söz sahibi olacağınıza inanıyorum. Sizler bu başarılarınız ile hepimizi mutlu ettiniz. Çocuklarımızın başarısının yüzde 60'ı kendilerine, yüzde 40'ı öğretmenlere ve ailelerine aittir" diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Kamçı, öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ederek, tören sonunda topluca fotoğraf çektirdi. - MALATYA"Benden Olamaz" Deyip DNA Testi Yaptırdı, Çocuğun Babası Bakın Kim Çıktı! Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı