Vali Kızılcık'ın Eşi, Çocuk Evlerini Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Kızılcık'ın Eşi, Çocuk Evlerini Ziyaret Etti

26.11.2012 18:00
Vali Kızılcık'ın Eşi, Çocuk Evlerini Ziyaret Etti, System.String[]

Trabzon Valisi Recep Kızılcık'ın eşi Sema Kızılcık, çocuk evlerini ziyaret etti.

Trabzon Valisi Recep Kızılcık'ın eşi Sema Kızılcık, çocuk evlerini ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nca oluşturulan Beşirli Mahallesi'ndeki çocuk evine gerçekleştirilen ziyarete Sema Kızılcık'ın yanı sıra Emniyet Teşkilatı mensuplarının eşleri, Yardımlaşma Derneği Başkanı Fatma Yavaş ile dernek üyeleri katıldı.

Kızılcık, çocuk yuvalarında kalan çocuklar için devletin çocuk evleri projesini hayata geçirdiğini belirterek, "Kendi aralarında uyumlu 5 çocuğumuz burada kalmaktadır. Başlarında 3 görevli bulunuyor. Bunlar çocuklarımızın yemelerinden içmelerine ve huzur içinde hayatlarını idame ettirmelerine kadar onlara yardımcı oluyorlar. Çocuklarımız bu proje kapsamında ev ortamını tanıyorlar. Böylece hayata daha güzel adapte olabiliyorlar" dedi.

Aile ortamı şeklinde düzenlenmiş bu evlerin, çocuklarda temel güven duygusunu kazandırdığını ifade eden Kızılcık, bu evlerin sağlam ve tutarlı davranış özelliği ile olası kişilik ve davranış bozukluklarını en aza indirdiğini vurguladı.

Muhabir: Meltem Yılmaz

Yayıncı: Tuğba Yardımcı Mısır - TRABZON

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Kızılcık'ın Eşi, Çocuk Evlerini Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı