Vali Kızılcık, Ktü Rektörü Baykal'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Kızılcık, Ktü Rektörü Baykal'ı Ziyaret Etti

07.09.2012 12:00
Vali Kızılcık, Ktü Rektörü Baykal'ı Ziyaret Etti, System.String[]

Trabzon Valisi Dr.Recep Kızılcık, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof.Dr.Süleyman Baykal'ı makamında ziyaret etti.

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal'ı makamında ziyaret etti.

KTÜ ile Trabzon'un gelişmesi için önemli çalışmalara imza atacaklarını belirten Vali Kızılcık, "Ülkemizin köklü üniversitelerinden KTÜ ile ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin gelişmesi adına birlikte çalışacağız. Var olan birlikteliği daha da üst seviyelere çıkarmayı amaçlıyoruz. Yeni rektörümüzün de üniversitemize önemli katkıları olacağına inanıyoruz. Bizler bu görevlerde bölgemize ve ülkemize hizmet için bulunuyoruz." dedi.

Rektör Baykal ise Vali Kızılcık'ın yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Üniversite olarak Trabzon'umuz için her şeyi yapmaya hazırız." diye konuştu.

Vali Kızılcık, Ktü Rektörü Baykal'ı Ziyaret Etti
Vali Kızılcık, Ktü Rektörü Baykal'ı Ziyaret Etti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Vali Kızılcık, Ktü Rektörü Baykal'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

BM duyurdu: Libya'da taraflar kalıcı ateşkes için anlaşmaya vardı Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren olay: Sokaktan hayretler içinde geçtim Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Lokantada birbirlerine girdiler: Tekme ve yumruklar havada uçuştu İyi niyetinin kurbanı oldu: Eksik adres nedeniyle darbedilen kuryenin yaşama şansı milyonda bir