Vali Kızılcık Tesob Heyetini Kabul Etti - Son Dakika

Vali Kızılcık Tesob Heyetini Kabul Etti

12.01.2012 14:20
Vali Kızılcık Tesob Heyetini Kabul Etti, System.String[]

Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.

Vali Kızılcık, esnafın, ülke ekonomisi için önemli olduğu gibi Trabzon ekonomisi için de son derece önemli olduğunu belirterek, ziyaretlerinden ötürü TESOB Başkanı Kara'ya teşekkür etti.

Ülke ekonomisinin büyümesi için esnafa destek olunması gerektiğini belirten Vali Kızılcık, "Esnaf ve sanatkar demek, devletine yük olmayan kesim demektir. Halkın bel kemiği demektir. Unutulmamalıdır ki esnaf ve sanatkar ne kadar çok desteklenir, teşvik edilirse ekonomik büyüme ile istihdam da o derece büyür" dedi.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansının (DOKA) proje çağrılarını dikkate alarak proje sunmalarından dolayı Başkan Kara'yı tebrik eden Vali Kızılcık, DOKA'nın bölge için çok önemli olduğunu söyledi.

TESOB Başkanı Kara, Trabzon'a 5 yıldızlı otel yapılması adına yaptığı çalışmalardan ötürü Vali Kızılcık'a destek verdiklerini ifade etti.

Kara, kendilerine her fırsatta destek olan Vali Kızılcık'a teşekkür ederek,

"Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansına sunduğumuz projenin kabulünde sağladığınız destekten ötürü teşekkür ederiz. Kabul edilen projemiz ile proje hazırlama kapasitesinin geliştirilmesi ve proje ofisi kurulması sağlanacak. DOKA'nın kabul ettiği bu proje ile artık küçük esnaf ve sanatkarlarımıza proje hazırlama konusunda kurum olarak destek vereceğiz. İş yeri açılışında ruhsat işlemlerinde Ustalık Belgesi aranması sırasında Ticaret Odası ile aramızda negatif ayrımcılığın giderilmesi için desteklerinizi talep ediyoruz" dedi.

- TRABZON

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Vali Kızılcık Tesob Heyetini Kabul Etti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Alex Teixeira'nın paylaşımı Beşiktaş taraftarını heyecanlandırdı! İstanbul'a gelmek için gün sayıyor 00:55 Alex Teixeira'nın paylaşımı Beşiktaş taraftarını heyecanlandırdı! İstanbul'a gelmek için gün sayıyor Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti 00:22 Adana Demirspor, Shkodran Mustafi'yi transfer etmek için harekete geçti Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı 23:40 Milas'taki yangının bölgedeki termik santrallere yaklaşması büyük panik yarattı
Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 23:01 Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu Arkadaşlarıyla pikniğe giden genç kadın kazara vurularak öldü 21:56 Arkadaşlarıyla pikniğe giden genç kadın kazara vurularak öldü Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi 19:56 Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi
Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi 17:49 Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi İzmir'de iki kişi kışla yakınında bulunan alana sabotaj girişiminde bulundu 17:03 İzmir'de iki kişi kışla yakınında bulunan alana sabotaj girişiminde bulundu
Advertisement