Vali Koçak Elazığspor'u Ziyaret Etti - Son Dakika

Vali Koçak Elazığspor'u Ziyaret Etti

04.09.2013 19:52
Vali Koçak Elazığspor'u Ziyaret Etti, System.String[]

Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak Elazığspor Kulübünü ziyaret etti. Vali Koçak futbolcularla ve teknik heyetle de tanışarak antrenmanlarını izledi.

Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarette Vali KoçakElazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk ve kulüp yöneticileri karşıladı.

Kulüp tesislerini gezerek Başkan Öztürk ve kulüp yetkililerinden bilgi alan Vali Koçak, Elazığspor altyapısında görev alan futbolcularla da tanıştı.

Daha sonra takımın antrenmanını izleyen Vali Koçak, burada futbolcularla ve teknik heyetle tanışarak bir süre sohbet etti.

Ziyarette Vali Koçak ile Vali Yardımcıları Ercan Çiçek ve İhsan Selim Baydaş'a Elazığspor Kulübü Başkanı Selçuk Cengiz Öztürk tarafından Elazığspor forması takdim edildi.

Vali Koçak Elazığspor'u Ziyaret Etti

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Vali Koçak Elazığspor'u Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Uluslararası standartlarda üretilen ilk yerli aşımız "tetanos-difteri" kullanıma hazır Yapılandırma işlemi başladı! Borcu ve cezası olanların 31 Aralık'a kadar başvuru yapması gerekiyor Ankara'da korona paniği! Mahalle arasında bulunan atık tahlil tüpleri vatandaşı tedirgin etti Cristiano Ronaldo, Messi'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rekoruna ortak oldu Paylaşımlarından dolayı MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, Instagram hesabını yorumlara kapattı Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi Koleksiyoncuların peşine düştüğü hatalı basım 200 TL'yi satışa çıkardı Yüksek duvarlar, demir teller, köpekler! Lüks siteyi kumar merkezine çevirmişler