Vali Kolat: Beldelerdeki Hizmetler Aksamayacak - Son Dakika

Vali Kolat: Beldelerdeki Hizmetler Aksamayacak

10.03.2014 16:46
Vali Kolat: Beldelerdeki Hizmetler Aksamayacak, System.String[]

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, kapanacak olan 12 beldede yaşayanların endişe etmemesi gerektiğini, hizmetlerin aksamayacağını söyledi.

Kırıkkale Valisi Ali Kolat, kapanacak olan 12 beldede yaşayanların endişe etmemesi gerektiğini, hizmetlerin aksamayacağını söyledi.

Vali Kolat, 30 Mart’ta kapanacak olan 12 belde belediye başkanı ve il genel meclis üyeleriyle bir araya geldi. Vali Kolat, Hamzalı, Hisarköy, Irmak, Kılıçlar, Karaahmetli, Koçubaba, Kulaksız, Büyükavşar, Güzelyurt, Büyükyağlı, Konur ve Köprüköy belediye başkanlarına il genel meclis üyelerine teşekkür belgesi verdi.

Başkanlara ve il genel meclis üyelerine bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Kolat, birlik ve beraberlik içerisinde Kırıkkale’yi iyi noktaya getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Kentte çalışmaların olumlu yönde ilerlediğini belirten Kolat, “Kırıkkale’de yapılan hizmetleri kutsal sayıyoruz. Ilçelerimize, beldelerimize ve köylerimize hizmet götürmeyi kutsal bir görev sayıyoruz. Baktığımız zaman Kırıkkale’de Il Özel Idare ve diğer çalışmalar olumlu yönde ilerliyor. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaları sürdüreceğiz. Beldelerin endişesi olmasın, hizmetler aksamayacak ve hizmetlerin üstüne koyarak devam edeceğiz. Yine Valiliğimizin kapısı sizlere sonuna kadar açık olacak. Sizlerin tecrübe ve bilgilerinizden yararlanacağız.” dedi.

Köylerde devlet tarafından başlatılan birçok proje ile çalışmaların tamamlandığını ve halen devam eden çalışmaların da olduğunu bildiren Kolat, köylerde önemli bir sorunun olmadığını kaydetti.

Vali Kolat: Beldelerdeki Hizmetler Aksamayacak

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Vali Kolat: Beldelerdeki Hizmetler Aksamayacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Antikorlara yakalanmayan koronavirüs mutasyonu tespit edildi Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Kısıtlamada patates servisine çıkan şahıs, cezadan kurtulamadı Son Dakika: Türkiye'de 5 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 196 kişi vefat etti, 31 bin 896 yeni vaka tespit edildi Ermenistan muhalefeti görevi bırakması için Paşinyan'a 3 gün süre tanıdı Sokak kısıtlaması bile denize girmelerine engel olamadı Kısıtlamada turistlerin keyfine diyecek yoktu! Maskelerini çıkartıp çekirdek çitleyip yerlere attılar Sokağa çıkma kısıtlaması sayesinde İspanya'da vaka sayısı 1 ayda 25 binden 5 bine düştü