Vali Köşger'in Söke Ziyareti - Son Dakika

Vali Köşger'in Söke Ziyareti

25.07.2017 17:46
Vali Köşger'in Söke Ziyareti, System.String[]

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Söke ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger, Söke ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Söke Kaymakamlığı'nı ziyaret eden Vali Köşger, gazetecilere yaptığı açıklamada, Aydın'a yeni atandığı için ilçeyi tanımak ve çeşitli bilgiler almak için burada olduğunu söyledi.

Söke'de pamuk kapasitesinin yüksek olduğunu bildiğini belirten Köşger, "Aydın'ın hem dünya hem de ülke ölçeğinde önemli tarımsal ürünleri var. Bu ürünlerin korunması, teşvik edilmesi ve daha bilimsel olarak üretiminin arttırılması gerektiğini değerlendiriyorum. İnşallah tarımsal konularda da gerekli bilgileri alarak, çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız." diye konuştu.

Köşger, daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Söke Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali Köşger'in Söke Ziyareti - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaraylı taraftarlar, başkanlığa Bahattin Demirbilek'i istiyor Son Dakika: Bugünden itibaren aşılama programının 2. adımına geçilerek huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar aşılanacak Sağlık Bakanı Koca: 830 bin sağlık çalışanımız aşının ilk dozunu oldu Prof. Dr. Durmuş Kaya koronavirüse yenildi Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Ani bir kararla ayrılan Hadise ve Kaan Yıldırım sürpriz bir şekilde barıştı Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu DSÖ'den koronavirüs aşısı açıklaması: Dünya feci bir ahlaki başarısızlığın eşiğinde