Vali Meral "Halk Günü"nde vatandaşların sorunlarını dinledi - Son Dakika

Vali Meral "Halk Günü"nde vatandaşların sorunlarını dinledi

14.11.2019 14:14
Vali Meral

Karaman Valisi Fahri Meral, kasım ayı Halk Günü toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi.

Karaman Valisi Fahri Meral, kasım ayı Halk Günü toplantısında vatandaşlarla bir araya geldi.

Vali Meral makamında kabul ettiği vatandaşların sorunlarını tek tek dinleyerek ilgili kurum müdürlerinden vatandaşların taleplerinin incelenmesi ve çözümü için titizlikle çalışılmasını istedi.

Toplantıya, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Evren Çakır, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Aslan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ertuğrul Barış Selçuk, İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun ve daire müdürleri katıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vali Meral 'Halk Günü'nde vatandaşların sorunlarını dinledi - Son Dakika


Son Dakika

Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı Kılıçdaroğlu ve İnce, Bekir Coşkun'un cenazesinde yan yana saf tuttu Alanya maçında 11'e alınmayan Feghouli ısınma çalışmalarında yer almadı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu